Wala Sp. z o.o.

Pracownik produkcji - operator CNC

  • Wilkowice, śląskie pow. bielski

Operator maszyn

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

WALA

Jesteśmy czołowym polskim producentem okuć do stolarki drzwiowej.

Działamy na rynku nieprzerwanie od 1980 roku, konsekwentnie poszerzając swoją ofertę o nowe produkty.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy w zakresie technologii, tworzymy nowatorskie projekty oraz dbamy o ich precyzyjne wykonanie. Stawiamy na nowoczesny design, jakość, funkcjonalność i wysoką technologię.

Oferta naszej firmy obejmuje pełną gamę uchwytów, klamek, zawiasów i rygli drzwiowych.

Produkcja odbywa się przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii stosowanych w tej gałęzi przemysłu. Rozwiązania stosowane w produkowanych przez firmę wyrobach podlegają specjalistycznym badaniom prowadzonym przez instytucje naukowe, a także są chronione prawem patentowym.

Firma Wala Sp. z o.o. zatrudni pracownika produkcji - operatora CNC

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania lub o przesłanie swojej kandydatury przez firmową stronę w zakładce Kontakt/Praca.

Zakres obowiązków

Do głównych obowiązków pracownika produkcji - operatora CNC będzie należało:

  • obsługa obrabiarek CNC,
  • obsługa urządzeń i maszyn produkcyjnych,
  • kontrola jakości wykonywanych elementów.

Wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego, interpretowania tolerancji rysunkowych,
  • zachowanie norm bezpieczeństwa przy pracy z maszynami produkcyjnymi,
  • kontrola jakości i pomiar wytworzonych produktów,
  • gotowość do pracy na trzy zmiany,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji jako operator CNC lub ukończony kurs operatora CNC,

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim,
  • możliwość doskonalenia umiejętności i rozwoju zawodowego,
  • dobre warunki pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,
  • grupowe ubezpieczenie na życie;
  • prywatną opiekę medyczną oraz karnety sportowe z możliwością rozszerzenia pakietu dla swojej rodziny.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Elastyczny czas pracy
  • Parking dla pracowników
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Ubezpieczenie grupowe
Dowiedz się więcej o pracodawcy
Video
  • Administratorem danych osobowych jest Wala Sp. z o.o. 43-365 Wilkowice ul. Parkowa 16, NIP: 9372179431. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Wala Spółka z o.o. z siedzibą w Wilkowicach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).
    Informujemy, że Administratorem danych jest Wala Spółka z o.o. z siedzibą w Wilkowicach przy ul. Parkowej 16 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Dodana
Wygasa (za 28 dni)