ULEX

PRACOWNIK DZIAŁU E-COMMERCE

  • Bielsko-Biała, śląskie

Administrator IT

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

ULEX istnieje na rynku od 1991 r.

Jesteśmy firmą z dużym doświadzczeniem, dynamicznie rozwijająca się, zajmująca się dystrybucją opakowań jednorazowych, higieną oraz profesjonalną chemią przemysłową. Reprezentujemy największe koncerny branżowe plasując się na czołowych pozycjach rankingów. Nasi klienci to hotele, restauracje, gastronomia,producenci żywności,przemysł,szpitale handel oraz wiele innych podmiotów gospodarczych. Kartoteka klientów to wiele znanych i prestiżowych firm. Wszystkie lata naszej działalności to dążenie do profesjonalizmu i oferowania najwyższej jakośći usług.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.ulex.com.pl

Zakres obowiązków

  • Obsługa sklepu internetowego, oraz sprzedaży poprzez serwisy aukcyjne
  • Udział w tworzeniu ofert oraz wprowadzanie aktualizacji,
  • Nadzorowanie sprzedaży w sklepie internetowym,
  • Pozyskiwanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami oraz dbałość o pozytywny wizerunek sklepu internetowego,
  • Wsparcie klienta w procesie zakupowym przez internet,
  • Procesowanie zamówień, zwrotów i reklamacji,
  • Obsługa klientów sklepu internetowego za pośrednictwem różnych kanałów komunikacji,

Wymagania

  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Praktyczna znajomość popularnych marketplace (Allegro)
  • Umiejętność praktycznego wykorzystania w codziennej pracy narzędzi z obszaru analityki, optymalizacji i marketingu internetowego,
  • Znajomość obsługi i funkcjonalności narzędzi ERP oraz systemów do zarządzania sklepem internetowym,
  • Kreatywność, pomysłowość i poczucie estetyki,
  • Efektywne zarządzanie własnym czasem pracy,
  • Dbałość o jakość wykonywanych zadań przy jednoczesnym dotrzymywaniu terminów,
  • Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji i rozwiązywania problemów.
  • Znajomość Comarch Optima

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie 5000 zł netto,
  • Stałe godziny pracy 7-15,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz realizacji ciekawych projektów,
  • Specjalistyczne szkolenia,
  • Wdrożenie zawodowe,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Benefity: prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie,
  • Miłą atmosferę pracy w zgranym zespole,
  • Pracę w nowoczesnym, klimatyzowanym budynku,
  • Bezpłatny parking,
  • Dogodna lokalizacja.

  • Administratorem danych osobowych jest Ulex Hygien Quality Packaging sp. z o.o. sp.K. 43-300 Bielsko-Biała Jeża 15, NIP: 9372470787. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ulex Hygien Quality Packaging sp. z o.o. sp.K. 43-300 Bielsko-Biała Jeża 15, NIP: 9372470787 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 28 dni)