ULEX

Pracownik działu sprzedaży

  • Bielsko-Biała, śląskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

ULEX istnieje na rynku od 1991 r.

Jesteśmy firmą z dużym doświadzczeniem, dynamicznie rozwijająca się, zajmująca się dystrybucją opakowań jednorazowych, higieną oraz profesjonalną chemią przemysłową. Reprezentujemy największe koncerny branżowe plasując się na czołowych pozycjach rankingów. Nasi klienci to hotele, restauracje, gastronomia,producenci żywności,przemysł,szpitale handel oraz wiele innych podmiotów gospodarczych. Kartoteka klientów to wiele znanych i prestiżowych firm. Wszystkie lata naszej działalności to dążenie do profesjonalizmu i oferowania najwyższej jakośći usług.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.ulex.com.pl

Zakres obowiązków

  • bieżąca i telefoniczna obsługa handlowa klientów,
  • wystawianie faktur i dokumentów magazynowych,
  • wprowadzanie danych do systemu komputerowego,
  • bieżące prace biurowe,
  • współpraca z działem handlowym,
  • rozliczanie kierowców,
  • dbanie o wizerunek firmy,

Wymagania

  • doświadczenie w dziale sprzedaży,
  • wykształcenie wyższe mile widziane,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętności komunikacyjne
  • samodzielność i kreatywność w działaniu
  • wielozadaniowość i dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie 5000 zł netto,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz realizacji ciekawych projektów,
  • Specjalistyczne szkolenia,
  • Wdrożenie zawodowe,
  • Benefity: prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie,
  • Miłą atmosferę pracy w zgranym zespole,
  • Pracę w nowoczesnym, klimatyzowanym budynku,
  • Bezpłatny parking,
  • Dogodna lokalizacja.
  • Administratorem danych osobowych jest Ulex HQP Sp. z o.o. 43-300 Bielsko-Biała ul. T.T. Jeża 15, NIP: 9372470787. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: Ulex HQP Sp. z o.o. 43-300 Bielsko -Biała , ul. T.T. Jeża 15, NIP: 9372470787 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 28 dni)