AQUA S.A.

Mł. inspektor / inspektor ds. technicznych

  • Bielsko-Biała, śląskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

mł. inspektor / inspektor ds. technicznych

AQUA Spółka Akcyjna Jesteśmy spółką wodociągowo-kanalizacyjną działającą na terenie Bielska-Białej i okolicznych gmin. Dostarczamy czystą wodę pitną i dbamy o środowisko poprzez zaawansowane procesy oczyszczania ścieków. Nasze działania wyróżniają się innowacyjnością, stosowaniem ekologicznych technologii oraz dążeniem do zrównoważonego rozwoju. Wierzymy, że nasza codzienna praca przyczynia się do poprawy jakości życia mieszkańców i ochrony środowiska naturalnego.

Poszukujemy pracownika do sekcji uzgodnień i wydawania warunków technicznych w dziale techniczno-inwestycyjnym w Bielsku-Białej

stanowisko: mł. inspektor / inspektor ds. technicznych

miejsce pracy: Bielsko-Biała

praca stacjonarna

Zakres obowiązków

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • sporządzanie dokumentacji dla nowych podłączeń do sieci wod-kan, warunków technicznych oraz uzgodnień branżowych
  • przygotowywanie umów dotyczących podłączenia do sieci wod-kan dla inwestorów prywatnych, deweloperów oraz instytucji publicznych
  • wprowadzanie danych do systemu informatycznego
  • samodzielne sporządzanie korespondencji
  • bezpośrednia i pisemna obsługa klientów oraz doradztwo w obszarze możliwości podłączenia do sieci wod-kan
  • dochowywanie terminów realizowanych zadań

Wymagania

Jeśli:

  • posiadasz wykształcenie średnie techniczne lub studiujesz zaocznie na kierunku inżynieria lub pokrewnym
  • posiadasz 1 rok doświadczenia z obszarze związanym z zadaniami - dotyczy stanowiska na poziomie inspektor
  • bardzo dobrze znasz pakiet MS Office (Excel, Word)
  • potrafisz posługiwać się w pracy mapą numeryczną
  • posiadasz doświadczenie w obsłudze klienta
  • lubisz pracować w zespole
  • jesteś osobą sumienną i otwartą

... to jest to praca dla Ciebie!

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15 lub 8-16
  • możliwość rozwoju i zdobywania nowych uprawnień
  • dofinansowanie opieki medycznej
  • pakiet socjalny: dopata do wypoczynku, pakietu sportowego, imprez kulturalnych
  • pracowniczy program emerytalny

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

  • Dodatki świąteczne
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Karta MultiSport
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Klauzula informacyjna – Rekrutacja

    Administrator

    Administratorem Państwa danych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest „AQUA” S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul 1 Maja 23, jako pracodawca.

    Inspektor ochrony danych

    Mogą Państwo kontaktować się z inspektorem ochrony danych osobowych pod adresem: iod@aqua.com.pl,

    Cel i podstawy przetwarzania

    Państwa dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego (art. 6 ust. 1 lit. b RODO - przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy ), natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu, na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO - osoba, której dane dotyczą wyraziła zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów ), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

    „AQUA” S.A.  będzie przetwarzał Państwa dane osobowe, także w kolejnych naborach,  jeżeli wyrażą Państwo na to zgodę (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

    Przepisy prawa pracy:  art. 221 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy – Pracodawca ma prawo żądać od osoby ubiegającej się o  zatrudnienie : imię (imiona) i nazwisko, imiona rodziców, datę urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia,

    Odbiorcy danych osobowych

    Państwa dane nie będą przekazywane innym odbiorcom danych.

    Okres przechowywania danych

    Państwa dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do 1 miesiąca od daty zakończenia rozpatrywania ofert.

    W przypadku wyrażonej przez Państwa zgody na wykorzystywane danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Państwa dane będą przetwarzane  przez okres 12 miesięcy od daty zakończenia rozpatrywania ofert.

    Prawa osób, których dane dotyczą

    Mają Państwo prawo do:

    1) prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii

    2) prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych

    3) prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych

    4) prawo do usunięcia danych osobowych

    5) prawo do wniesienia skargi do Prezes UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa). Organ ten będzie właściwy do rozpatrzenia skargi z tym, że prawo wniesienia skargi dotyczy wyłącznie zgodności z prawem przetwarzania danych osobowych, nie dotyczy zaś przebiegu procesu rekrutacji .Należy jednak pamiętać, iż prawa te nie są bezwzględne, a przepisy przewidują wyjątki od ich stosowania.

    Wniesienie żądania usunięcia danych jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w procesie rekrutacji prowadzonym przez „AQUA” S.A.

    Informacja o wymogu podania danych i możliwości cofnięcia zgody.

    Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne. Inne dane niż wskazane w art. 221Kodeksu pracy, podane przez Państwa będą przetwarzane na podstawie zgody, która może zostać wycofana w każdej chwili poprzez wysłanie takiej informacji o cofnięciu zgody na adres e-mail: rekrutacja@aqua.com.pl

    Informacja o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji i profilowaniu.

    Państwa dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: "AQUA" S.A.  ul. 1 Maja 23, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 5470083658zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych, na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych, na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 28 dni)