• Andrychów, małopolskie pow. wadowicki

Informatyk

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Andrychowie poszukuje kandydatów na stanowisko Informatyka

Zakres obowiązków

  • administracja i obsługa techniczna serwerów Windows Server (Active Directory), Linux (system monitoringu i logowania),
  • administracja systemem wirtualizacji,
  • administracja siecią komputerową, konfiguracja sieci LAN i WAN (VLAN,VPN, UTM),
  • administracja stroną www oraz systemem pocztowym,
  • drobne naprawy sprzętu (wymiana dysku, konserwacja laptopa, etc.),
  • monitorowanie, zapewnienie ciągłości działania systemu teleinformatycznego, sieci komputerowej, systemu monitoringu wizyjnego,
  • tworzenie kopii bezpieczeństwa danych, nadzór nad archiwizacją zasobów,
  • wdrażanie i zarządzanie systemami informatycznymi,
  • pomoc użytkownikom w zakresie obsługi użytkowanego oprogramowania oraz sprzętu komputerowego,
  • planowanie i wdrażanie nowych rozwiązań teleinformatycznych,
  • wsparcie dla IOD oraz pozostałych komórek szpitala,
  • nadzór nad prawidłowym wykonywaniem umowy serwisu wsparcia i rozwoju systemu HIS.

Wymagania

  • wykształcenie min.średnie
  • dobra znajomość systemów z rodziny Microsoft Windows (wiedza z zakresu podstawowego helpdesku, np. błędy haseł, niedziałające wydruki, etc.),
  • dobra znajomość platformy serwerowej Microsoft Windows Server 2022 oraz środowiska Active Directory,
  • praktyczna znajomość urządzeń sieci LAN i WAN (również UTM),
  • znajomość sieci TCP/IP, LAN, VLAN, VPN, WiFi,
  • znajomość języka angielskiego przynajmniej w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej,
  • zdolność analitycznego myślenia oraz umiejętność pracy w zespole,
  • kreatywność, komunikatywność, rzetelność, dyspozycyjność.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • stabilność zatrudnienia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • praca w Szpitalu po remoncie, położonym w pięknym parku, bezpłatny parking
  • Administratorem danych osobowych jest WOJEWÓDZKI SZPITAL PSYCHIATRYCZNY 34-120 Andrychów ul. Dąbrowskiego 19, NIP: 5512123091. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie
    o ochronie danych).
Dodana
Wygasa (za 28 dni)