Epcido Sp. z o.o.

Elektryk Przemysłowy

  • Dania zagranica

Elektryk

Umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt b2b

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

O Grupie Epcido

Od 2016 roku Epcido specjalizuje się w wykonywaniu instalacji, serwisowaniu i uruchamianiu centrów dystrybucyjnych w Ameryce Północnej i Europie. Nasi wykwalifikowani i zmotywowani technicy i kierownicy projektów budują złożone systemy magazynowe i instalują zautomatyzowane urządzenia do dystrybucji handlu elektronicznego. Epcido jest częścią firmy inżynierskiej Eltronic Group, która działa w ramach megatrendów: automatyzacja i cyfryzacja, power-to-x oraz x-to-power. Dzisiaj Grupa Eltronic liczy ponad 1000 pracowników na całym świecie. Epcido łączy globalną obecność i doświadczenie z lokalną wiedzą i siłą roboczą, aby podjąć się realizacji projektów w dowolnym miejscu na świecie. Rozwijamy się w Stanach Zjednoczonych, ponieważ rynek magazynowania i dystrybucji szybko się powiększa. Będąc częścią Epcido, dołączysz do przyjaznego, wysoko wykwalifikowanego zespołu w zróżnicowanej i satysfakcjonującej pracy z możliwościami rozwoju. Do realizacji naszych projektów wykorzystujemy najnowsze technologie i fachowe planowanie. Zawsze upewniamy się, że w każdym aspekcie naszej działalności postępujemy właściwie i cenimy naszych pracowników.

Witaj w Epcido Group! Jesteśmy firmą polsko-duńską, specjalizującą się w instalacjach, serwisowaniu i uruchamianiu centrów dystrybucyjnych w Europie i Ameryce Północnej. Nasze ponad 8-letnie doświadczenie gwarantuje ambitne i długoterminowe projekty. Będąc częścią Epcido, dołączysz do przyjaznego, wysoko wykwalifikowanego zespołu profesjonalistów, gotowych do osiągania doskonałych rezultatów i szybkiego rozwoju.

Zakres obowiązków

  • Montaż elektryczny i mechaniczny - Będziesz montować maszyny, sortowniki oraz linie transportowe i produkcyjne na projektach w Europie i na całym świecie
  • Panele sterowania i rozdzielnie niskiego napięcia - Zajmiesz się montażem paneli sterowania oraz podłączaniem rozdzielni niskiego napięcia (nN)
  • Instalacje sieciowe i systemy moc - Weźmiesz udział w instalacjach sieci LAN oraz montażu systemów rozdziału mocy
  • Instalacje uziemienia i koryta kablowe - Będziesz odpowiedzialny za instalację uziemienia oraz montaż koryt kablowych, dbając o bezpieczeństwo infrastruktury
  • Instalacje oświetleniowe i gniazdkowe -Wykonasz montaż oświetlenia i gniazdek elektrycznych
  • Testowanie i uruchomienie - Na zakończenie, przetestujesz i uruchomisz systemy, aby upewnić się, że działają poprawnie

Wymagania

  • Uprawnienia - Posiadasz uprawnienia SEP lub równoważne – mile widziane, ale w razie potrzeby możemy pomóc Ci je uaktualnić lub zdobyć w ramach współpracy
  • Doświadczenie zawodowe - Masz praktyczne doświadczenie na stanowisku elektryka, elektromontera lub automatyka
  • Znajomość dokumentacji technicznej - Potrafisz czytać i pracować zgodnie z dokumentacją techniczną
  • Umiejętności mechaniczne - Posiadasz doświadczenie w montażu elektrycznym, w tym w zakresie przygotowania i instalacji tras kablowych, wiercenia, gwintowania oraz dopasowywania elementów
  • Gotowość do pracy zagranicznej - Jesteś otwarty na pracę delegacyjną – realizujemy projekty głównie w Europie
  • Chęć rozwoju - Dążysz do ciągłego rozwoju i poszerzania swojej wiedzy w zakresie instalacji przemysłowych
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie - Oczekujemy, że będziesz sumiennie podchodzić do swoich obowiązków i angażować się w realizację powierzonych zadań, dbając o jakość i terminowość wykonywanej pracy

Mile widziane:

  • Uprawnienia do obsługi podnośników lub wózków widłowych
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Doświadczenie w pracy za granicą
  • Znajomość budowy i funkcjonowania sieci przemysłowych (Profibus/Profinet)
  • Znajomość języków obcych
  • Paszport

Oferujemy

  • Elastyczne formy zatrudnienia - Wybierz najbardziej odpowiednią dla siebie opcję – umowa o pracę, umowa zlecenie lub współpraca B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - Stawka w przedziale 17-20 euro za godzinę, zawsze wypłacana terminowo na Twoje konto bankowe
  • Bezpłatne zakwaterowanie - Komfortowe pokoje 1-osobowe (maks. 2-osobowe), z pełnym dostępem do kuchni, łazienki i internetu
  • Pełna organizacja transportu - Door-to-door – odbierzemy Cię spod wskazanego adresu i zapewnimy pokrycie kosztów podróży
  • Profesjonalne wyposażenie - Zapewniamy odzież roboczą i narzędzia najwyższej jakości, byś mógł pracować w komfortowych warunkach
  • Korzystny system rotacyjny - Po 4/5 tygodniach pracy otrzymasz tydzień lub dwa wolnego
  • Stałe godziny pracy - Gwarantowane 60 godzin tygodniowo, co zapewnia stabilność finansową
  • Gwarancja zleceń - Ciągłość zatrudnienia i pewność pracy na kolejnych projektach
  • Przyjazna atmosfera i różnorodne projekty zagraniczne: wsparcie doświadczonego zespołu specjalistów, którzy chętnie dzielą się wiedzą, oraz możliwość udziału w ciekawych międzynarodowych projektach, które pozwolą Ci zdobyć unikalne doświadczenie
  • Bezpłatne kursy i szkolenia - Szkolenia branżowe, które pomogą Ci podnosić kwalifikacje zawodowe
  • Wsparcie polskojęzycznego zespołu - Stała pomoc brygadzisty i zespołu administracyjnego na każdym etapie projektu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet socjalny
  • Program poleceń pracowników
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • System premiowy
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Zapewniony transport lub dopłata do dojazdów
Dowiedz się więcej o pracodawcy
Video
  • Informujemy, że administratorem danych jest Epcido Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Żabi Kruk 16 (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Podanie danych w zakresie wynikającym z ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy jest obowiązkowe. W pozostałym zakresie podanie danych jest dobrowolne. Odmowa podania danych obowiązkowych może skutkować brakiem możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administrator przetwarza dane obowiązkowe na podstawie ciążącego na nim obowiązku prawnego, zaś w zakresie danych dodatkowych podstawą przetwarzania jest zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych - do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie.
  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji w Epcido Sp. z o.o. i firmach powiązanych”.

    „Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Epcido Sp. z o.o. i firmy powiązane”.

    „Wyrażam zgodę na wykorzystywanie mojego wizerunku zamieszczonego w CV w bieżącym procesie rekrutacyjnym oraz przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Epcido Sp. z o.o. i firmy powiązane”.

    Więcej informacji na temat Epcido i jej profilu biznesowego można znaleźć na stronie www.epcido.com.
Dodana
Wygasa (za 22 dni)