Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE MULTIKOM ADAM PAPIERSKI praca

Bydgoszcz
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE MULTIKOM ADAM PAPIERSKI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE MULTIKOM ADAM PAPIERSKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE MULTIKOM ADAM PAPIERSKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE MULTIKOM ADAM PAPIERSKI

Siedziba główna

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE MULTIKOM ADAM PAPIERSKI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE MULTIKOM ADAM PAPIERSKI - oferty archiwalne

  • Magazynier (nr 3148)

    PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE MULTIKOM ADAM PAPIERSKI
    • 2 900 zł / mies.
    • Bydgoszcz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      przyjmowanie i wydawania towaru, prowadzenie gospodarki magazynowej, współpraca z działami firmy

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Obsługa wózków widłowych., Obsługa komputera
      • Inne wymagania: [Umiejętność 1] : dokładność, rzetelność [Inne] : obsługa komputera ,dokładność, skrupulatność, umiejętność pracy samodzielnej i w zespole

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 900 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Bydgoszczy