Gowin&Siuta Pracownia Architektoniczna

Czy to Twoja firma?

Gowin&Siuta Pracownia Architektoniczna praca

Bielsko-Biała

W sercu Krakowa, miasta o bogatej historii i kulturze, znajduje się pracownia, która tworzy architekturę przyszłości - Gowin&Siuta Pracownia Architektoniczna. Jesteśmy dumni, że nasze projekty zdobyły uznanie na arenie międzynarodowej, co potwierdza cztery główne nagrody International Property Awards. Nasza specjalność to kompleksowe usługi architektoniczne, które obejmują szeroki zakres działań - od urbanistyki po szczegółowe projekty wnętrz.

Nasze dzieła to nie tylko budynki, ale przestrzenie, które żyją i oddychają razem z użytkownikami. Tworzymy obiekty wysokiej kultury, nowoczesne biurowce, przestrzenie publiczne, a także zespoły mieszkalne, które są zarówno funkcjonalne, jak i estetycznie dopracowane. W naszej pracy łączymy minimalizm z innowacyjnością, zawsze z poszanowaniem zasad zrównoważonego rozwoju. To właśnie dzięki temu jesteśmy przygotowani do uzyskania prestiżowych certyfikatów ekologicznych LEED oraz BREEAM.

Misją, która nas prowadzi, jest przekraczanie granic tradycyjnego projektowania. Dążymy do tego, by nasze projekty były nie tylko wizualnie inspirujące, ale również odpowiadały na realne potrzeby społeczności i wyzwania współczesnego świata. W naszej pracy kierujemy się świadomym, analitycznym i wielopłaszczyznowym podejściem do każdego zadania projektowego.

Jakość i innowacyjność to dla nas nie tylko puste słowa. To fundamenty, na których budujemy naszą markę. Każdy projekt jest dla nas wyzwaniem, które podchodzimy z pełnym profesjonalizmem, koordynując prace wielobranżowe i zapewniając możliwość realizacji w dowolnej lokalizacji na terenie Polski i Europy.

Zapraszamy do współpracy z Gowin&Siuta Pracownia Architektoniczna. Razem możemy stworzyć przestrzenie, które będą nie tylko estetyczne i funkcjonalne, ale także będą miały pozytywny wpływ na nasze otoczenie i przyszłe pokolenia.

Gowin&Siuta Pracownia Architektoniczna najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Architekt Bielsko-Biała
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Gowin&Siuta Pracownia Architektoniczna

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Gowin&Siuta Pracownia Architektoniczna

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Gowin&Siuta Pracownia Architektoniczna

Siedziba główna

Praca Gowin&Siuta Pracownia Architektoniczna - oferty archiwalne

  • Architekt

    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • W związku z rozwojem naszej firmy Gowin&Siuta poszukujemy zdolnych architektów do pracy w naszym oddziale w Bielsku-Białej.

      Zakres obowiązków

      • sporządzanie graficznych opracowań projektowych
      • udział w naradach i koordynacji prac projektowych
      • współpraca z branżystami
      • udział w nadzorach autorskich na budowach

      Wymagania

      • biegła obsługa ArchiCADa
      • ukończone studia wyższe na Wydziale Architektury
      • poczucie estetyki
      • dokładność i pedantyzm rysunkowy
      • pracowitość, sumienność i chęć rozwoju

      Plusem będzie:

      • prawo jazdy kat. A lub B
      • uprawnienia budowlane

      Oferujemy

      • 3-miesięczny okres próbny, a następnie umowę o pracę
      • stawkę miesięczną 3500-5000zł netto uzależnioną od umiejętności oraz doświadczenia
      • w pełni wyposażone stanowisko
      • system premiowania w zależności od zaangażowania i umiejętności
      • pracę przy projektach i realizacjach na terenie całego kraju
      • zdobycie doświadczenia przy różnorodnych projektach: od domów jednorodzinnych, przez obiekty użyteczności publicznej, biura, osiedla, parki, skończywszy na architekturze przemysłowej i liniowej
      • możliwość aktywnego uczestnictwa w procesie projektowym również poza biurem (wizje lokalne, nadzory, inwentaryzacje)
      • pracę w miłej atmosferze

      Więcej informacji poprzez kontakt mailowy. Zgłoszenia: CV + portfolio do 10MB wyślij za pomocą przycisku APLIKUJ.

Pracodawcy w Bielsku-Białej