Czy to Twoja firma?

PPHU Ronald - Obróbka skrawaniem, budowa maszyn praca

Bielsko-Biała

Nazywamy się PPHU Ronald - obróbka skrawaniem, budowa maszyn Jaworze i jesteśmy dumni, że od 2007 roku dostarczamy naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie obróbki mechanicznej i termochemicznej metali. Nasza siedziba znajduje się w malowniczym Jaworzu, gdzie z pasją i zaangażowaniem tworzymy konstrukcje metalowe, części maszyn, narzędzia mechaniczne oraz specjalistyczne maszyny na indywidualne zamówienie. Od pierwszego dnia naszej działalności skupiamy się na precyzji i jakości, co pozwala nam na realizację nawet najbardziej skomplikowanych projektów. Nasze produkty i usługi są odpowiedzią na potrzeby różnorodnych branż, w tym przemysłu ciężkiego, motoryzacyjnego czy budownictwa. Dzięki doświadczeniu i ciągłemu rozwojowi, jesteśmy w stanie sprostać wyzwaniom technologicznym i produkcyjnym, które stawia przed nami współczesny rynek. Choć nie możemy się pochwalić informacjami na temat naszej międzynarodowej obecności czy certyfikatów jakości, to nasi klienci wiedzą, że mogą polegać na naszym profesjonalizmie i doświadczeniu. Każdego dnia dążymy do tego, by nasze produkty były synonimem trwałości i niezawodności. W PPHU Ronald wierzymy, że kluczem do sukcesu jest ciągłe doskonalenie naszych umiejętności i procesów produkcyjnych. Jesteśmy zespołem, który stawia na innowacyjne rozwiązania, a nasze produkty są wynikiem połączenia tradycyjnego rzemiosła z nowoczesną technologią. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy tak jak my, cenią sobie solidność, terminowość i elastyczność. Razem możemy stworzyć coś wyjątkowego – produkty, które będą służyć przez lata i będą dumą zarówno dla nas, jak i dla naszych klientów.

PPHU Ronald - Obróbka skrawaniem, budowa maszyn najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Operator Bielsko-Biała
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy PPHU Ronald - Obróbka skrawaniem, budowa maszyn

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PPHU Ronald - Obróbka skrawaniem, budowa maszyn

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PPHU Ronald - Obróbka skrawaniem, budowa maszyn

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
PPHU Ronald - Obróbka skrawaniem, budowa maszyn
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Katowice
  3. Skoczów
  4. Warszawa
  5. Gliwice
  6. Czechowice-Dziedzice
  7. Częstochowa
  8. Kraków
  9. Gdańsk
  10. Poznań

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca PPHU Ronald - Obróbka skrawaniem, budowa maszyn - oferty archiwalne

  • Operator frezarki CNC

    • 27-30 zł / godz.
    • Jasienica
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Firma P.P.H.U. "Ronald" od ponad 20 lat zajmuje się obróbką skrawaniem oraz budową maszyn i urządzeń przemysłowych.

      Miejsce pracy: Jasienica (Powiat Bielski)

      Stanowisko: Frezarka CNC HAAS

      Zakres obowiązków

      • Programowanie i obsługa frezarki CNC,
      • Kontrola jakości wykonanych detali.

      Wymagania

      • Znajomość rysunku technicznego,
      • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
      • Umiejętność pracy w zespole,
      • Umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych.

      Oferujemy

      • Zarobki adekwatne do posiadanych umiejętności,
      • Możliwość rozwoju (zarobki, umiejętności),
      • Stabilna praca w 8 - godzinnym systemie (pierwsza zmiana),
      • Praca w młodym zespole.

Pracodawcy w Bielsku-Białej