MKP Partner

Czy to Twoja firma?

MKP Partner praca

Poznań

Od ponad dwóch dekad, MKP Partner Poznań jest synonimem innowacji i zaufania w branży transportowej i gospodarki magazynowej. Naszą misją jest dostarczanie najnowocześniejszych urządzeń fiskalnych, które produkowane są przez liderów w dziedzinie elektroniczno-informatycznych rozwiązań systemowych. Wspieramy handel, usługi, logistykę i przemysł, oferując nie tylko sprzęt, ale także kompleksowe doradztwo w zakresie wyboru i wdrażania nowoczesnych technologii.

Z dumą patrzymy wstecz na rok 1998, kiedy to rozpoczęliśmy naszą działalność. Od tego czasu nieustannie rozwijamy się, aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów, którzy cenią sobie nie tylko jakość naszych produktów, ale również profesjonalizm i wsparcie, które oferujemy. Nasze usługi serwisowe, diagnostyczne i naprawcze, a także szkolenia z programów sprzedażowych i księgowych, są gwarancją, że każdy Przedsiębiorca znajdzie u nas wsparcie dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, co jest wynikiem naszego zaangażowania i konsekwentnego dążenia do doskonałości. Nasza oferta to nie tylko sprzedaż. To przede wszystkim budowanie długotrwałych relacji z naszymi Klientami, opartych na zaufaniu i wzajemnym szacunku. Przeprowadzamy obowiązkowe przeglądy techniczne urządzeń fiskalnych, dbając o to, aby nasze produkty zawsze spełniały najwyższe standardy i były gotowe do pracy w każdych warunkach.

W MKP Partner Poznań wiemy, że świat nie stoi w miejscu, a technologia ciągle się rozwija. Dlatego nieustannie śledzimy najnowsze trendy i innowacje, aby móc oferować rozwiązania, które nie tylko odpowiadają na aktualne potrzeby rynku, ale również wyznaczają nowe kierunki jego rozwoju. Nasze doświadczenie i wiedza są fundamentem, na którym budujemy przyszłość naszej firmy i naszych Klientów.

Zapraszamy do współpracy z MKP Partner Poznań – razem możemy więcej.

MKP Partner najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Poznań
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy MKP Partner

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MKP Partner

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kierowca

    GTV OFFICE Sp. z o.o.
    • Holandia
    • kontrakt b2b
    • praca od zaraz
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Kierowca

    • Holandia
    Dodana
  • Kierowca/Taksówkarz na samochodzie służbowym, zarobki do 10 tys/mies

    Udriver sp. z o.o., sp.k.
    • 7 000-10 000 zł / mies.
    • Poznań
    • umowa zlecenie
    • rekrutacja zdalna
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    Polecana
    Dodana

Mapa MKP Partner

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
MKP Partner
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Bielsko-Biała
  3. Toruń
  4. Warszawa

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca MKP Partner - oferty archiwalne

  • Kierowca kat. B

    MKP Partner
    • Poznań
    • pełny etat
    • Szukamy KIEROWCÓW na własnych samochodach UBER i BOLT

      JAZDA NA SAMOCHODZIE WŁASNYM

      Sam decydujesz ile jeździsz Nie jeździsz nie ponosisz ŻADNYCH kosztów
      Kwoty rozliczeń podpięć: przy 1 aplikacji 30 zł, przy dwóch aplikacjach 50 zł
      PROMOCJA DLA OSÓB KTÓRE DOŁĄCZĄ DO NAS DO KOŃCA MAJA ! - CO TRZECI MIESIĄC ROZLICZENIE ZA 50 %!

      Zakres obowiązków

      jazda samochodem osobowym-przewóz osób

      Wymagania

      DO ZAŁOŻENIA KONTA:
      - wymagany wiek - 20 lat
      - Prawo jazdy ważne minimum rok
      - Zaświadczenie o niekaralności

      DO UZYSKANIA LICENCJI:
      - samochód z wbitym taxi w dowód
      - psychotesty
      - badania lekarskie (konieczny dopisek że dotyczy przewozu osób)
      - oświadczenie o niekaralności - nie starsze niż 30 dni

      Oferujemy

      DLACZEGO MY?
      - Proste zasady rozliczania na zasadzie umowy o współpracy
      - przelewy co wtorki
      - szkolenie z aplikacji UBER i BOLT
      - Indywidualne wsparcie kierowcy - na każdym etapie
      - Pomoc przy procesie licencyjnym
      - Atrakcyjny system poleceń
      ● DODATKOWO OZNACZENIA TAKSÓWKI O WARTOŚCI 250ZŁ OTRZYMASZ W GRATISIE

      ZYSKUJESZ:
      - Atrakcyjne zarobki w zależności od zaangażowania
      - Dostęp do zaawansowanego panelu kierowcy, w którym będziesz miał/miała pełną kontrolę nad swoimi zarobkami
      - Umowa o współpracy
      - Cotygodniowa wypłata zarobionych środków

Pracodawcy w Poznaniu