Solmix sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Solmix sp. z o.o. praca

Łódź

Jesteśmy Hurtownią Solmix – Twoim zaufanym partnerem w świecie nowoczesnych technologii fotowoltaicznych. Nasza specjalność to dystrybucja komponentów do instalacji fotowoltaicznych, które są kluczem do zrównoważonej przyszłości i niezależności energetycznej.

Nasza oferta to nie tylko panele fotowoltaiczne, ale również falowniki, optymalizatory, magazyny energii, osprzęt elektryczny, zabezpieczenia AC i DC, gotowe rozdzielnice elektryczne oraz konstrukcje montażowe. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi i sprawdzonymi producentami, co pozwala nam stawiać na jakość i innowacyjność oferowanego sprzętu. Jesteśmy dumni, że wszystkie nasze produkty posiadają oficjalne gwarancje producentów oraz niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa i zgodności.

Rozumiemy, że nasza branża wymaga nie tylko doskonałych produktów, ale i wsparcia na każdym etapie – od wyboru odpowiednich komponentów po ich instalację. Dlatego też oferujemy profesjonalne doradztwo sprzedawcom i monterom fotowoltaiki, pomagając budować bezpieczne i efektywne systemy OZE. Nasz zespół to grupa ekspertów, którzy z pasją podchodzą do tematu odnawialnych źródeł energii i są zawsze gotowi służyć pomocą.

Jesteśmy świadomi, że czas to pieniądz, dlatego gwarantujemy wysoką dostępność stanów magazynowych oraz realizację zamówień w ciągu 24 godzin. To nasz sposób na zapewnienie, że nasze produkty szybko i sprawnie trafiają do naszych klientów w Polsce i na terenie całej Europy.

W Hurtowni Solmix wierzymy, że przyszłość należy do odnawialnych źródeł energii. Dzięki naszej pracy, każdy może stać się częścią tej zmiany. Zapraszamy do współpracy – razem zbudujemy zieloną przyszłość.

Oferty pracy Solmix sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Solmix sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Solmix sp. z o.o.

Hurtownia

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Wrocław
  4. Łódź
  5. Kędzierzyn-Koźle

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Solmix sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. e-marketingu i sprzedaży internetowej

    • Radom
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • To ogłoszenie jest dla Ciebie jeżeli:

      • Jesteś komunikatywny(a) ,
      • Jesteś kreatywny(a) i pomysłowy(a),
      • Masz otwarty umysł,
      • Nie boisz się wyzwań i ciężkiej pracy,
      • Lubisz doskonalić swoje umiejętności zawodowe,
      • Posiadasz umiejętności sprzedażowe,
      • Podejmiesz się tworzenia planów marketingowych,
      • Lubisz i potrafisz zapanować nad mediami społecznościowym

      Zakres obowiązków

      • tworzenie planów marketingowych,
      • prowadzenie mediów społecznościowych
      • aktywne promowanie firmy i pozyskiwanie nowych klientów

      Wymagania

      • Doświadczenia na podobnym stanowisku min. rok
      • Umiejętność komercyjnego wykorzystania Social Media
      • Samodzielność, zaangażowanie
      • Systematyczności i dobrej organizacji pracu
      • Czego oczekujemy?

        • Nastawienia na sukces,
        • Odpowiedzialności,
        • Tworzenia i wdrażania kreatywnych planów
        • Otwartości na ludzi
        • Doświadczenia na podobnym stanowisku
        • Znajomości pakietu Office

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę o współpracę
      • Wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i umiejętności
      • Przyjazną atmosferę pracy
      • Współpracę długoterminową
      • Niezbędne narzędzia pracy

Pracodawcy w Łodzi