Czy to Twoja firma?

mToilet sp. z o.o. praca

Warszawa

Witajcie, jesteśmy mToilet – waszym zaufanym partnerem w dziedzinie mobilnych rozwiązań sanitarnych. Nasza historia zaczyna się w Warszawie, ale nasze usługi rozciągają się na całą Polskę. Przez ostatnie 25 lat, nasz zespół – pionierzy rynku mobilnych toalet – nieustannie pracował nad tym, aby dostarczać usługi najwyższej jakości. Nasza misja jest prosta, lecz fundamentalna – zadowolenie naszych Klientów. Wszystko, co robimy, odzwierciedla nasze głęboko zakorzenione wartości: partnerstwo, szacunek i wspólne zadowolenie. Rozumiemy, że zaufanie buduje się nie tylko przez słowa, ale przede wszystkim przez czyny. Dlatego też każdy projekt traktujemy indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. W naszej ofercie znajdziecie szeroki wybór toalet mobilnych, kontenerów biurowych, magazynowych, sanitarnych oraz ogrodzeń tymczasowych. Każdy z tych produktów został zaprojektowany z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie użytkowników. Jesteśmy dumni, że nasze mobilne kabiny WC posiadają certyfikat CE DEKRA, co jest potwierdzeniem najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa. Zdajemy sobie sprawę, że nasza branża wymaga nie tylko solidnego sprzętu, ale również niezawodnego serwisu. Dlatego też oferujemy kompleksowe usługi serwisowania, które zapewniają, że nasze produkty zawsze są gotowe do użytku, czyste i higieniczne. Jesteśmy firmą w 100% opartą na polskim kapitale, co daje nam stabilność finansową i pozwala na elastyczne reagowanie na potrzeby rynku. Nasza sieć oddziałów o zasięgu krajowym umożliwia nam szybką i skuteczną realizację zleceń, niezależnie od lokalizacji naszych Klientów. W mToilet wierzymy, że za sukcesem stoją ludzie – zarówno nasi pracownicy, jak i Klienci. Dlatego każdego dnia staramy się być dla Was partnerem, na którym możecie polegać. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych Klientów, którzy zaufali naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi. Razem możemy więcej!

mToilet Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna księgowość / ekonomia logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy mToilet Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca mToilet Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa mToilet Sp. z o.o.

Siedziba główna

mToilet Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
mToilet Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Lublin
  3. Tychy
  4. Kraków
  5. Wrocław
  6. Bielsko-Biała
  7. Białystok
  8. Łódź
  9. Chorzów
  10. Gdańsk

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca mToilet Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. Ochrony Środowiska

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • Wymagania

      Oferta
      • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
      • Praca w doświadczonym, dynamicznie rozwijającym się zespole,
      • Wynagrodzenie podstawowe + system premiowy,
      • Pakiet benefitów: opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie na życie,
      • Przyjazną atmosfera pracy.
      • Wykształcenie minimum średnie, preferowane z zakresu ochrony środowiska,
      • Komunikatywność i umiejętność współpracy w ramach zespołu,
      • Znajomość regulacji prawnych z zakresu ochrony środowiska,
      • Znajomość pakietu MS Office,
      • Znajomość systemu BDO,
      • Mile widziana znajomość przepisów Ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach oraz raportowania zgodnie z tą ustawą,
      • Mile widziana znajomość funkcjonowania Oczyszczalni ścieków.
      Opis stanowiska:
      • Pozyskiwanie, weryfikacja i aktualizacja decyzji/pozwoleń/zgłoszeń w zakresie ochrony środowiska wynikające między innymi z Ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach.
      • Realizacja i koordynacja obowiązków sprawozdawczych Spółki z zakresu ochrony środowiska: KOBIZE, BDO , Urząd Marszałkowski, Ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach.
      • Współpraca z Oczyszczalniami ścieków.

Pracodawcy w Warszawie