Czy to Twoja firma?

Klub Sportowy Pretorium praca

Poznań

Witajcie w świecie Klubu Sportowego Pretorium Poznań, gdzie pasja do sportów walki łączy się z duchem rywalizacji i zasadami fair play. Od naszego powstania w 2005 roku, jesteśmy miejscem, gdzie każdy, niezależnie od wieku czy poziomu zaawansowania, może odkryć swoją siłę i determinację.

Nasze treningi obejmują boks, kickboxing oraz brazylijskie jiu-jitsu, a nasza oferta skierowana jest do tych, którzy pragną nie tylko doskonalić swoje umiejętności, ale również czerpać radość z aktywności fizycznej. Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć, w tym wicemistrzostwa Świata i mistrzostwa Europy w walkach kijem oraz licznych regionalnych tytułów w kickboxingu. To świadczy o naszej pozycji na rynku sportowym i jakości treningów, które oferujemy.

Nasza misja to nie tylko edukacja sportowa, ale i wychowanie przez sport. Wierzymy, że wartości, które promujemy podczas treningów, takie jak dyscyplina, szacunek i dążenie do doskonałości, przekładają się na każdy aspekt życia naszych członków.

Zapraszamy do naszego profesjonalnie wyposażonego obiektu sportowego na ulicy Jackowskiego w Poznaniu, gdzie każdy może poczuć prawdziwego ducha sportu. Tutaj, w Pretorium, wspólnie pracujemy nad tym, aby każdy trening był krokiem do osiągnięcia nowych celów i pokonywania własnych ograniczeń.

Dołącz do nas i stań się częścią naszej społeczności, gdzie sport staje się sposobem na życie, a każdy sukces, mały czy duży, jest wspólnie świętowany. Razem tworzymy historię Pretorium, która jest nie tylko zapisem naszych triumfów, ale przede wszystkim opowieścią o ludziach, ich pasji i nieustannej pracy nad sobą.

Klub Sportowy Pretorium najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Instruktor Poznań
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Klub Sportowy Pretorium

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Klub Sportowy Pretorium

Mapa Klub Sportowy Pretorium

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Klub Sportowy Pretorium
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Klub Sportowy Pretorium - oferty archiwalne

  • Trener/instruktor CROSSFIT

    • Poznań
    • umowa zlecenie
    • część etatu
    • Klub Sportowy Pretorium poszukuje trenera/instruktora CROSSFIT

      Zakres obowiązków

      Do Twoich zadań należeć będzie:

      > prowadzenie zajęć grupowych
      > opieka nad naszymi Klubowiczami, dbanie o bezpieczeństwo i prawidłową
      > technikę wykonywania ćwiczeń
      > tworzenie przyjaznej atmosfery podczas zajęć,
      > wdrażanie planów marketingowych w social mediach

      Wymagania

      Jeśli:

      > sport jest ważną częścią Twojego życia i chcesz rozwijać się w tym obszarze,
      > jesteś samodzielny/a, cechuje Cię wielozadaniowość i samodyscyplina,
      > potrafisz pracować z ludźmi i pozytywnie motywować ich do zdrowego stylu życia,
      > jesteś kreatywny/a i szukasz możliwości wykorzystania swoich oryginalnych pomysłów

      napisz do nas!

      Oferujemy

      Co oferujemy:

      > umowa zlecenie,
      > pracę w miłej atmosferze, z młodymi ludźmi, którzy uwielbiają sport,
      > możliwość prowadzenie treningów indywidualnych,
      > tworzenie profesjonalnej kady trenerskiej,

      > praca z zawodnikami na najwyższym poziomie sportowym.

Pracodawcy w Poznaniu