Czy to Twoja firma?

WIZTOR sp. z o.o. praca

Bielsko-Biała

Oferty pracy WIZTOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca WIZTOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa WIZTOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Praca WIZTOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Robotnik budowlany-cd

    WIZTOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Czechowice-Dziedzice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Podstawowe prace ogólnobudowlane w budownictwie mieszkaniowym.
      Praca od poniedziałku do piątku, w systemie jednozmianowym, w godz. 7:00-15:00.
      Praca w Czechowicach-Dziedzicach, w przyszłości praca w delegacji.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Robotnik ogólnobudowlany

    • Końskie

      prace ogólnobudowlane,
      praca przy linii kolejowej Końskie Skarżysko-Kamienna

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Bielsku-Białej