XSTAR SP. Z O.O.

Czy to Twoja firma?

TRIVERNA.pl praca

Szczecin

Jesteśmy Xstar, kreatywnym sercem reklamy zlokalizowanym w pięknym Szczecinie. Nasza podróż rozpoczęła się w 2012 roku i od tego czasu nieustannie rozwijamy naszą pasję do tworzenia niezapomnianych kampanii reklamowych, które przyciągają uwagę i pozostają w pamięci. Naszym głównym celem jest dostarczanie strategii reklamowych, które nie tylko przekazują wartości naszych Klientów, ale także wyróżniają ich na tle konkurencji. Choć nie możemy teraz podzielić się szczegółami naszej oferty, możemy zapewnić, że nasz zespół to zbiór doświadczonych profesjonalistów, którzy gwarantują najwyższy poziom usług i kompetencji. W Xstar wierzymy, że reklama to coś więcej niż tylko promocja produktu czy usługi – to sztuka opowiadania historii, która buduje emocjonalne połączenie z odbiorcami. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze projekty były synonimem innowacji i kreatywności. Jesteśmy dumni z tego, co robimy i jak to robimy. Nasza praca to nasza pasja, a satysfakcja naszych Klientów jest dla nas największym wyróżnieniem. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i kreatywności. Razem możemy stworzyć coś wyjątkowego – historię Twojej marki, która zostanie zapamiętana na długo.

XSTAR SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa zarządzanie / dyrekcja obsługa klienta / call center hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy XSTAR SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca XSTAR SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa XSTAR SP. Z O.O.

Siedziba główna

XSTAR SP. Z O.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Szczecin
  3. Warszawa
  4. Wrocław
  5. Katowice
  6. Gliwice
  7. Kraków
  8. Gdańsk
  9. Miedzyzdroje
  10. Ostróda

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca XSTAR SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. Obsługi Klienta Biznesowego

    TRIVERNA.pl
    • Katowice
    • umowa o pracę
    • TRIVERNA.pl to ekskluzywny klub hotelowy online ze starannie dobranymi ofertami w
      wyjątkowych cenach specjalnie dla klubowiczów. Osoby korzystające z naszego klubu mają
      pewność, że oferowane hotelowe promocje są unikalnymi okazjami, na których mogą zaoszczędzić
      nawet do 70%. TRIVERNA.pl to prężnie rozwijająca się platforma online umożliwiająca
      rezerwację noclegów / pakietów.

      Zakres obowiązków

      Będziesz odpowiedzialny za bieżący kontakt i współpracę z partnerami biznesowymi firmy – luksusowymi hotelami w Polsce i Europie. Efektem Twojej pracy mają być „starannie dobrane oferty w wyjątkowych cenach specjalnie dla klubowiczów”.

      Do Twoich zadań należeć będzie:

      • Utrzymywanie relacji z kontrahentami;

      • Obsługa posprzedażowa kontrahentów;

      • Realizacja wyznaczonego planu sprzedażowego z przydzielonego portfolio klientów;

      • Kontrolowanie jakości i aktualności treści umieszczanych na stronie internetowej;

      • Monitorowanie rynku hotelarskiego / travel;

      • Dobór, projektowanie i dodawanie treści na stronę internetową;

      • Współpraca z działem promocji oraz obsługi klienta.

      Wymagania

      • Świetne zdolności komunikacji i negocjacji;

      • Bardzo dobra organizacja pracy własnej;

      • Duża samodzielność;

      • Dokładność, systematyczność, pracowitość;

      • Kreatywność;

      • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy i odnajdywania się w dynamicznym środowisku pracy;

      • Mile widziane doświadczenie w branży e-commerce, hotelarskiej / travel;

      • Biegła znajomość języka angielskiego.

      Oferujemy

      • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

      • Wynagrodzenie podstawowe oraz realną możliwość otrzymania premii;

      • Pracę od poniedziałku do piątku w przedziale czasowym 8:00-17:00 (8 godzin dziennie);

      • Możliwość zdobycia doświadczenia w branży e-commerce;

      • Pracę w zgranym, optymistycznie nastawionym do życia zespole w swobodnej, startupowej atmosferze;

      • Możliwość wdrażania własnych pomysłów dotyczących rozwoju firmy.

      Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres dariusz.niemiec@triverna.pl

Pracodawcy w Szczecinie