Omnipack Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Omnipack sp. z o.o. praca

Warszawa

Omnipack to lider rynku logistyki dla eCommerce w Polsce. Codziennie wspieramy ponad 100 firm w realizacji zamówień i zaspokojeniu potrzeb e-konsumentów - zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Wierzymy, że w skostniałej branży logistycznej można mocno namieszać - w ciągu kilku lat planujemy podbić Europę.

Omnipack Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport księgowość / ekonomia it (informatyka) administracja biurowa / praca biurowa internet / e-commerce / nowe media

Oferty pracy Omnipack Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Omnipack Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Przyjazna atmosfera

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.
Data aktualizacji: 21.11.2023

Mapa Omnipack Sp. z o.o.

Siedziba główna

Omnipack Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Wrocław
  4. Legionowo
  5. Piaseczno
  6. Ostroleka
  7. Podkowa Leśna
  8. Poznań
  9. Bydgoszcz
  10. Pruszków

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Omnipack Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Magazynier / Magazynierka - praca od zaraz!

    • 4 400-5 100 zł / mies.
    • Nadarzyn
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • Poszukujemy Magazyniera/Magazynierki, do naszego magazynu w Nadarzynie (Al. Katowicka 66, bud. DC04 rampa 55 05-830 Nadarzyn).

      Co chcemy Ci zaoferować?

      - Stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez firmę na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenia - Ty wybierasz preferowaną formę zatrudnienia

      - Wynagrodzenie do 5100 brutto (podstawa+premia) lub 25,80 zł/h brutto (+premia!)

      - Lekką pracę magazynową - pakujemy głównie ubrania, zabawki i suplementy diety

      - Pełne wdrożenie w obowiązki pod okiem doświadczonego Trenera - nie wymagamy doświadczenia

      - Realne możliwości awansu i podwyżki - aż 63 % naszego kierownictwa rozpoczynało pracę w Omnipack od stanowiska Magazynier/Magazynierka!

      Szereg benefitów:

      - Premia za produktywność oraz za frekwencję

      - Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny w Enel-Med

      - Spotkania integracyjne oraz comiesięczne spotkania z pizza

      - Karta Multisport

      - Bezpłatny parking dla samochodów i rowerów na terenie obiektu

      - Możliwość zdobycia uprawnień UDT

      - Odzież robocza

      - Program Poleceń Pracowniczych

      - Darmowa kawa, herbata, napoje

      - Wyprawka dla nowo narodzonego dziecka

      Zakres obowiązków

      Co będziesz u nas robić?

      • Kompletować i pakować zamówienia sklepów internetowych
      • Przyjmować dostawy towarów naszych Klientów
      • Obsługiwać zwroty zamówień

      Wymagania

      Czego od Ciebie oczekujemy?

      • Gotowości do pracy na dwie zmiany w godzinach 6:00 - 22:00
      • Aktualnych badań sanepidowskich
      • Gotowości dojazdu we własnym zakresie do Nadarzyna
      • Odpowiedzialności i sumienności przy pracy

      Oferujemy

      Świetną atmosferę pracy i możliwość rozwoju.

      Po co czekać? Aplikuj już dziś!

      Jak wygląda proces rekrutacyjny?

      • Wyślij swoje CV
      • Nasz Rekruter wyśle Ci film rekrutacyjny (trwa tylko 3 minuty!), który pokazuje jak pracujemy w Omnipack
      • Rozmowa telefoniczna z Rekruterem
      • Twoja decyzja!

Pracodawcy w Warszawie