Czy to Twoja firma?

Krystat sp. z o.o. praca

Szczecin

Nazywamy się Krystat i jesteśmy dumnym przedstawicielem branży morskiej w pięknym Szczecinie. Nasza przygoda rozpoczęła się w 2016 roku, a od tego czasu nieustannie rozwijamy naszą pasję do morza i statków, oferując naszym klientom najwyższej jakości usługi remontowe i konserwacyjne.

Specjalizujemy się w pracach, które przywracają blask każdej jednostce pływającej – od czyszczenia zbiorników po kompleksowe remonty. Z dumą możemy powiedzieć, że nasze usługi świadczymy nie tylko na terenie naszego kraju, ale również poza jego granicami, dzięki czemu Krystat jest rozpoznawalny w całej Europie.

Co nas wyróżnia? To proste – nasze doświadczenie i zaangażowanie w każdy projekt. Rozumiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo i niezawodność na morzu, dlatego każde zlecenie traktujemy z pełnym profesjonalizmem. Nasze łóżka Shapemaster w Gabinecie Kształtowania Sylwetki to przykład naszej dbałości o szczegóły i chęci dostarczania rozwiązań, które przekraczają oczekiwania naszych klientów.

Jesteśmy firmą solidną, z kapitałem zakładowym 160 400,00 ZŁ, co świadczy o naszej stabilności finansowej i zaufaniu, jakim obdarzają nas partnerzy. Wierzymy, że nasza historia to dopiero początek długiej i owocnej podróży, podczas której będziemy kontynuować naszą misję – dostarczanie usług najwyższej jakości w duchu morskiej tradycji i nowoczesności.

Zapraszamy do współpracy – razem możemy osiągnąć więcej i popłynąć dalej.

Krystat spółka z ograniczoną odpowiedzialnością najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Szczecin
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Krystat spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Krystat spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Krystat spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Krystat spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Szczecin

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca Krystat spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - oferty archiwalne

  • Sprzedawca, opiekun na sali fitness

    • Szczecin
    • umowa zlecenie
    • dodatkowa/dorywcza
    • Szukam osoby do pracy w sklepie z odżywkami dla sportowców oraz obsługi starszych klientów na sali ćwiczeń. Wymagana wiedza na temat suplementacji sportowej, książeczka zdrowia, status studenta oraz miłe usposobienie. Praca w każdą sobotę (10-16) oraz w jeden lub dwa wybrane dni w tygodniu (9-14). Umowa zlecenia.

      Zakres obowiązków

      -obsługa i doradzanie klientom sklepu z odzywkami

      - obsluga klientów na sali z łóżkami Shapemaster

      Wymagania

      - wiedza na temat suplementacji sportowców

      - książeczka zdrowia

      - status studentki

      Oferujemy

      - samodzielną pracę

      - milą atmosferę

Pracodawcy w Szczecinie