Czy to Twoja firma?

Elwiko Lift praca

Szczecin

Elwiko Lift zakład, który zajmuje się montażem dźwigów (wind).

Obecnie jesteśmy jedną z czołowych firm na polskim rynku w branży dźwigowej. Mamy prężnie rozwijającą się firme, zespoły montażowe i serwisowe w całym kraju. Oferujemy takie usługi jak: projektowanie, doradztwo, montaż, remonty, modernizacje oraz konserwacja urządzeń dźwignicowych. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Mariusz Dropik z zespolem Elwiko Lift.

Elwiko Lift najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Monter Szczecin
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy Elwiko Lift

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Elwiko Lift

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Elwiko Lift

Siedziba główna

Praca Elwiko Lift - oferty archiwalne

  • Pomocnik montera poszukiwany

    Elwiko Lift
    • Szczecin
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • Dzień dobry, pomocnik montera poszukiwany,

      Zakres obowiązków

      Pomóc monteru w montarzu dźwigu.

      Umiejętność pracy z elektronarzędziami.

      Wymagania

      Bez doświadczenia, ale osoba odpowiedzialna i pracowita.

      Oferujemy

      Mieszkanie

      Gorący obiad

      Narzędzia pracy

      Odzież robocza

      Wypłaty raz w miesiącu od 3000 złotych.

      Wszystkie niezbędne dokumenty dla obcokrajowców przygotowujemy.

Pracodawcy w Szczecinie