Czy to Twoja firma?

JERP GROUP sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Poznań

SteaMaster to profesjonalna marka prasowaczy parowych. Zajmujemy się sprzedażą prasowaczy parowych od 2009 roku. W tym czasie zdobyliśmy szerokie grono odbiorców detalicznych i hurtowych. Współpracujemy ze znanymi markami odzieżowymi, projektantami i salonami mody.

JERP GROUP SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Serwisant Poznań
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy JERP GROUP SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca JERP GROUP SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Serwisant - stolarka otworowa

    Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.
    • Poznań
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Instalator - Monter pomp ciepła

    BLITZ ECO sp. z o.o.
    • 2 600-4 000 € / mies. (zal. od umowy)
    • Niemcy
    • запрошуємо працівників з України
    Polecana
    Dodana
  • Monter izolacji przemysłowych do przyuczenia

    Isopol Sp. z o.o.
    • 30-50 zł / godz.
    • Wrocław
    • bez doświadczenia
    Polecana Popularna
    Dodana

Mapa JERP GROUP SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
JERP GROUP SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Poznań
  3. Bielsko-Biała
  4. Pruszków

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca JERP GROUP SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Serwisant sprzetu AGD

    • 3 500-3 700 zł / mies.
    • Opalenica
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • serwisowanie i naprawa prasowaczy parowych
      • diagnozowanie usterek
      • testowanie, analiza błędów serwisowanych urządzeń

      Wymagania

      • podstawowa wiedza z zakresu mechaniki
      • samodzielność
      • umiejętność pracy w zespole
      • komunikatywność
      • zaangażowanie w w powierzone obowiązki

      Oferujemy

      • atrakcyjne warunki zatrudnienia
      • pracę w młodej, prężnie rozwijającej się firmie nastawionej na rozwój
      • pakiet programów socjalnych (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)
      • narzędzia pracy niezbędne na danym stanowisku

Pracodawcy w Poznaniu