Orbis

Czy to Twoja firma?

Orbis praca

Warszawa

Jesteśmy Orbis S.A., dumnie z korzeniami sięgającymi 1920 roku, kiedy to rozpoczęliśmy naszą podróż jako pierwsze polskie biuro podróży "Orbis". Od tamtego czasu, nasza firma przeszła niezwykłą transformację, a nasza siedziba w Warszawie stała się sercem dynamicznie rozwijającej się działalności w branży nieruchomości hotelowych. Jako lider polskiej branży hotelarskiej, z dumą patrzymy wstecz na naszą historię, która obejmuje przejęcie dziewięciu hoteli w 1951 roku, a także nasz debiut na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie w 1997 roku. W 2000 roku nawiązaliśmy strategiczne partnerstwo z Grupą Accor, które otworzyło przed nami nowe możliwości i umocniło naszą pozycję na rynku. Nasza misja pozostaje niezmienna od prawie wieku – chcemy być "oknem na świat dla Polaków i bramą gościnnie otwartą dla przybyszów". Współcześnie, z około 4000 oddanych pracowników, koncentrujemy się na inwestycjach w nieruchomości hotelowe, zarządzaniu hotelami, a także na modernizacji i budowie nowych obiektów, które spełniają najwyższe standardy jakości i innowacyjności. Nasze hotele, rozsiane po 16 krajach Europy Środkowej i Wschodniej, są symbolem gościnności i wysokiej klasy usług. Zrównoważony rozwój, ochrona środowiska i społeczna odpowiedzialność biznesu to wartości, które kierują każdym naszym działaniem. Jesteśmy dumni z realizacji programu Planet 21 oraz z budowy pierwszego „zielonego” hotelu w naszej Grupie, zgodnie z certyfikatem BREEAM. Nasze zaangażowanie w ekologię i społeczność potwierdzają również nasze usługi dodatkowe, w tym projekt społeczny „Accordeon Samodzielności”. W Orbis S.A. wiemy, że nasza przewaga konkurencyjna wynika z wieloletniego doświadczenia, współpracy z Grupą Accor, korzyści skali oraz silnych marek hotelowych, które są synonimem zaufania i stabilności. Dążymy do ciągłego doskonalenia, co znajduje odzwierciedlenie w naszych planach uzyskania certyfikatu środowiskowego ISO 14001. Zapraszamy do świata Orbis, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a każdy gość i partner biznesowy jest traktowany z najwyższą troską i profesjonalizmem. Razem tworzymy przyszłość gościnności.

Orbis najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka administracja biurowa / praca biurowa księgowość / ekonomia inżynieria / technologia / technika praca fizyczna

Oferty pracy Orbis

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Orbis

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Szkolenia, kursy, konferencje

Data aktualizacji: 22.11.2023

Mapa Orbis

Siedziba główna

Orbis poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
Orbis
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Gdańsk
  3. Zielonka
  4. Lublin
  5. Wrocław
  6. Nowogard

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Orbis - oferty archiwalne

  • Stażysta - Asset Management Department

    Orbis
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • Orbis S.A.

      Strategicznym inwestorem Orbisu jest AccorInvest.

      Orbis SA to największa w Polsce i w Europie Wschodniej grupa inwestująca w nieruchomości hotelowe. Należą do niej 73 hotele, w tym 63 własne i 10 w dzierżawie (łącznie ponad 14 000 pokoi), w 6 krajach regionu: w Czechach, na Litwie, w Polsce, Rumunii, Słowacji i na Węgrzech

      Hotele działają pod markami należącymi do Accor tj.: Sofitel, MGallery by Sofitel, Novotel, Mercure, ibis, ibis Styles i ibis budget

      Zakres obowiązków

      • asystowanie w codziennej pracy Działu Zarządzania Nieruchomościami: w sprzedaży wybranych aktywów w Polsce oraz w Europie Wschodniej, w zarządzaniu umowami najmu, w analizie potrzeb i przygotowaniu inwestycji kapitałowych w posiadane nieruchomości firmy (capex, MCI), w bieżącym zarządzaniu nieruchomościami
      • aktywny udział w przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży, gromadzenie dokumentów, zamawianie dokumentów z urzędów administracji publicznej, asystowanie i współprowadzenie procesów due diligence nieruchomości
      • przygotowywanie prezentacji na temat nieruchomości firmy oraz rynku hotelowego w Polsce i Europie Wschodniej
      • wsparcie w przygotowaniu analiz finansowych, przestrzennych, oceny potencjału inwestycyjnego, strategicznym zarządzaniu aktywami firmy
      • śledzenie aktualnych informacji na biuletynach informacji publicznej dotyczących zmian w planowaniu przestrzennym
      • uzupełnianie danych informacyjnych o nieruchomościach w wewnętrznych bazach danych
      • wsparcie innych członków Działu Zarządzania Nieruchomościami w procesie prowadzenia projektów
      • wsparcie w archiwizacji dokumentów, obiegu korespondencji

      Wymagania

      • studenci 3, 4 lub 5 roku kierunków ekonomia, finanse, zarządzanie nieruchomościami, gospodarka nieruchomościami lub kierunków pokrewnych
      • zainteresowanie tematyką zarządzania nieruchomościami, inwestycjami w nieruchomości, rynkami kapitałowymi
      • zdolności analityczne
      • dobra znajomość MS Excel i PowerPointa
      • dobra znajomość języka angielskiego
      • zdolności planowania i organizowania pracy
      • umiejętność pracy w zespole międzynarodowym
      • dostępność min. 30 h/tyg
      • motywacja do pracy

      Oferujemy

      • płatny, roczny staż
      • zdobycie praktycznego doświadczenia w zarządzaniu nieruchomościami w Polsce oraz Europie Środkowej
      • praca w międzynarodowym środowisku w obszarze Polski oraz Europy Wschodniej
      • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie hotelowej będącej częścią Accor Invest Group – wiodącego na świecie operatora hoteli

Pracodawcy w Warszawie