Czy to Twoja firma?

ZIB Konstrukcje Stalowe sp. z o.o. praca

Poznań

W sercu Polski, w dynamicznie rozwijającym się Poznaniu, znajduje się nasza siedziba - Zib Konstrukcje Stalowe. Jesteśmy dumni, że nasza firma jest rozpoznawalnym graczem w branży produkcji konstrukcji metalowych, a nasze wyroby stanowią fundament dla wielu projektów budowlanych i inżynieryjnych.

Od początku naszej działalności, skupiliśmy się na dostarczaniu najwyższej jakości konstrukcji stalowych. Nasze produkty są nie tylko solidne i trwałe, ale także zaprojektowane z myślą o estetyce i funkcjonalności. Dzięki temu, zyskaliśmy zaufanie klientów i ugruntowaliśmy naszą pozycję na rynku.

W Zib Konstrukcje Stalowe, każdy projekt traktujemy jako wyzwanie, które podchodzi z pełnym zaangażowaniem i pasją. Rozumiemy, jak ważne są detale, dlatego kładziemy nacisk na precyzję i jakość wykonania. Nasze konstrukcje to wynik połączenia nowoczesnych technologii z tradycyjnym rzemiosłem, co pozwala nam na realizację nawet najbardziej skomplikowanych zleceń.

Nasze wartości to nie tylko doskonałość techniczna, ale także odpowiedzialność społeczna i dbałość o środowisko. Wierzymy, że sukces w biznesie idzie w parze z etyką i szacunkiem dla ludzi oraz natury.

Zapraszamy do współpracy z Zib Konstrukcje Stalowe. Razem możemy stworzyć konstrukcje, które będą służyć przez lata i staną się częścią przestrzeni, w której żyjemy i pracujemy. Nasza historia to nie tylko lata doświadczeń, ale przede wszystkim setki zrealizowanych projektów, które mówią same za siebie. Dołącz do grona naszych zadowolonych partnerów i przekonaj się, że profesjonalizm to fundament, na którym budujemy naszą firmę.

ZIB Konstrukcje Stalowe Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Spawacz Poznań
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy ZIB Konstrukcje Stalowe Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZIB Konstrukcje Stalowe Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ZIB Konstrukcje Stalowe Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
ZIB Konstrukcje Stalowe Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa
  3. Buk
  4. Pruszków

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca ZIB Konstrukcje Stalowe Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Spawacz konstrukcji stalowych

    • Poznań
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Spawacz konstrukcji stalowych budowlanych

      Zakres obowiązków

      • Spawanie konstrukcji stalowych.
      • Obróbka, przygotowanie, szlifowanie elementów.

      Wymagania

      • Umiejętność czytania rysunku technicznego, schematów.
      • Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami i narzędziami pomiarowymi.
      • Pracowitość, sumienność, odpowiedzialność, dokładność.
      • Samodzielność i umiejętność organizacji pracy.
      • Umiejętność komunikacji w zespole.
      • Zdolności manualne, monterskie.
      • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku- spawanie konstrukcji stalowych budowlanych
      • Uprawnienia spawalnicze
      • Mile widziana obsługa suwnic z poziomu "0", wózków widłowy

      Oferujemy

      • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia w zależności od umiejętności, kwalifikacji, wydajności i dyspozycyjności
      • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat, w systemie jednozmianowym.

Pracodawcy w Poznaniu