Czy to Twoja firma?

Kancelaria Radcy Prawnego i Adwokata DAL & KENSOŃ sp.p. praca

Bielsko-Biała

Kancelaria świadczy usługi prawne na rzecz Klientów biznesowych i indywidualnych.

Oferty pracy Kancelaria Radcy Prawnego i Adwokata DAL & KENSOŃ sp.p.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Kancelaria Radcy Prawnego i Adwokata DAL & KENSOŃ sp.p.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Kancelaria Radcy Prawnego i Adwokata DAL & KENSOŃ sp.p.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Kancelaria Radcy Prawnego i Adwokata DAL & KENSOŃ sp.p.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Wrocław
  3. Katowice
  4. Kraków
  5. Rybnik
  6. Warszawa
  7. Żywiec

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Kancelaria Radcy Prawnego i Adwokata DAL & KENSOŃ sp.p. - oferty archiwalne

  • Praktykant w kancelarii prawnej - absolwent prawa, student IV/V roku prawa

    • Bielsko-Biała
    • staż/praktyka
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • Kim jesteśmy?

      Kancelaria Radcy Prawnego i Adwokata DAL & KENSOŃ sp.p. zajmuje się kompleksową obsługą prawną klientów indywidualnych i biznesowych. Nasz zespół składa się z doświadczonych prawników specjalizujących się w różnych dziedzinach prawa, w tym prawa cywilnego, handlowego, a także prawa nieruchomości.

      Zakres obowiązków

      • Wsparcie zespołu prawników w codziennej pracy
      • Przygotowywanie projektów dokumentów prawnych, takich jak umowy, wnioski, pisma procesowe
      • Analiza przepisów prawnych i orzecznictwa oraz przygotowywanie notatek prawnych
      • Udział w spotkaniach z klientami i konsultacjach prawnych
      • Współpraca przy przygotowywaniu opinii prawnych i raportów
      • Pomoc w prowadzeniu spraw sądowych, w tym przygotowywanie dokumentacji i kompletowanie akt spraw
      • Obsługa bieżącej korespondencji oraz współpraca z organami administracji publicznej i sądami

      Wymagania

      • Status absolwenta prawa lub studenta IV/V roku studiów prawniczych
      • Dobra znajomość przepisów prawa cywilnego i gospodarczego
      • Umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów prawnych
      • Dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
      • Sumienność, dokładność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
      • Biegła obsługa pakietu Microsoft Office

      Oferujemy

      • Możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia w prestiżowej kancelarii prawnej
      • Wsparcie doświadczonych prawników i mentorów
      • Możliwość uczestniczenia w przygotowywaniu dokumentacji prawnej oraz analizie przypadków
      • Dostęp do szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
      • Elastyczne godziny pracy dostosowane do grafiku studiów
      • Po zakończeniu praktyk możliwość dalszej współpracy

Pracodawcy w Bielsku-Białej