Czy to Twoja firma?

LFM sp. z o.o. praca

Poznań

Witaj, jestem częścią LFM Sp. Z o.o., innowacyjnej firmy z siedzibą w malowniczych Plewiskach, gdzie od 2015 roku kultywujemy pasję do technologii i oprogramowania. Nasza historia rozpoczęła się ponad siedem lat temu i od tego czasu nieustannie rozwijamy nasze kompetencje w dziedzinie IT, dostarczając rozwiązania, które są odzwierciedleniem naszej głębokiej wiedzy i doświadczenia.

Nasza oferta skupia się na oprogramowaniu komputerowym, które tworzymy z myślą o potrzebach naszych klientów. Jesteśmy dumni z tego, że nasze produkty są wynikiem wieloletniej działalności i ciągłego doskonalenia. To, co nas wyróżnia, to nie tylko nasze techniczne umiejętności, ale również zaangażowanie w każdy projekt, który bierzemy w swoje ręce.

Chociaż nie mogę podzielić się z Tobą naszą misją czy wartościami, które nas kierują, mogę zapewnić, że każde działanie, które podejmujemy, ma na celu dostarczenie najwyższej jakości usług. Nasze finanse mówią same za siebie – znaczący wzrost przychodów netto oraz imponujący wskaźnik zwrotu z kapitału własnego (ROE) to wynik naszej ciężkiej pracy i determinacji.

Jesteśmy małą firmą, ale nasze ambicje są wielkie. Z jednym pracownikiem na starcie, każdy dzień jest dla nas nowym wyzwaniem, które przyjmujemy z otwartymi ramionami. Choć nie dysponujemy informacjami na temat naszej międzynarodowej obecności czy certyfikatów jakości, to nasz wzrost i stabilność finansowa są świadectwem naszego profesjonalizmu i zaangażowania w to, co robimy.

W LFM Sp. Z o.o. wierzymy, że przyszłość należy do tych, którzy nie boją się marzyć i ciężko pracować, aby te marzenia urzeczywistnić. Dziękujemy, że jesteś częścią naszej podróży.

LFM Sp. Z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy LFM Sp. Z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca LFM Sp. Z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa LFM Sp. Z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
LFM Sp. Z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca LFM Sp. Z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji

    • 18-24 zł / godz.
    • Poznań
    • umowa zlecenie
    • część etatu
    • rekrutacja zdalna
    • Poszukujemy pracownika produkcji przy tworzywach sztucznych. Praca dorywcza z możliwością przejścia z czasem na stałe.

      Zakres obowiązków

      Obsługa maszyny do mielenia

      Wymagania

      Praca fizyczna dlatego preferowany pracownik sprawny fizycznie.

      Oferujemy

      Odzież ochronną

Pracodawcy w Poznaniu