Megaron S.A.

Czy to Twoja firma?

Megaron S.A. praca

Szczecin

Od ponad trzech dekad Megaron S.A. kreuje przestrzeń w branży budowlanej, dostarczając produkty, które nie tylko spełniają, ale i przewyższają oczekiwania naszych klientów. Nasza historia to czas ciągłego rozwoju, innowacji i poszerzania horyzontów. Z dumą patrzymy wstecz na rok 2019, kiedy to otworzyliśmy nowe, większe laboratorium i rozbudowaliśmy nasz park maszynowy, co pozwoliło nam na jeszcze lepsze dostosowanie się do potrzeb rynku. Jesteśmy liderem w produkcji najwyższej jakości chemii budowlanej, a nasze produkty na bazie spoiwa gipsowego, takie jak Dekoracyjna PAPA W PŁYNIE czy Jasnoszara GŁADŹ POLIMEROWA, są synonimem doskonałości. W naszej ofercie znajdą Państwo rozwiązania, które są nie tylko estetyczne, ale i trwałe. Nasze wizjonerskie podejście do pracy i nieustanne dążenie do innowacji to fundamenty, na których budujemy naszą przyszłość. Zespół Megaron S.A. to 94 wykwalifikowanych pracowników, którzy każdego dnia dbają o to, aby nasze produkty były synonimem niezawodności i jakości. Dzięki zautomatyzowanym liniom technologicznym i intensywnym pracom badawczo-rozwojowym, jesteśmy w stanie wytyczać nowe ścieżki w branży. Nasze wyroby zyskały uznanie na rynkach międzynarodowych, a nasza obecność na niemieckim i szwedzkim rynku świadczy o globalnym zasięgu i zaufaniu, jakim obdarzają nas klienci poza granicami Polski. Jesteśmy dumni z tego, że możemy reprezentować polską markę na arenie międzynarodowej. W Megaron S.A. rozumiemy, że sukces naszych klientów jest również naszym sukcesem. Dlatego wprowadziliśmy program lojalnościowy "Specjalista", który nagradza zaufanie i współpracę z naszą firmą. Jesteśmy firmą, która nieustannie podnosi wysokie standardy jakości i innowacji. Nasze produkty są wynikiem pasji i zaangażowania, a satysfakcja klientów jest dla nas największym wyróżnieniem. Zapraszamy do współtworzenia historii Megaron S.A. – razem możemy więcej.

Megaron S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy obsługa klienta / call center księgowość / ekonomia logistyka / spedycja / transport inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Megaron S.A.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Megaron S.A.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Megaron S.A.

Siedziba główna

Megaron S.A. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Belchatów
  3. Wrocław

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca Megaron S.A. - oferty archiwalne

  • Konserwator- "złota rączka"

    • Szczecin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • MEGARON S.A.

      Firma notowana na GPW o ugruntowanej pozycji na rynku materiałów budowlanych poszukuje kandydata lub kandydatki na stanowisko

      KONSERWATOR

      Poszukujemy tzw. „złotej rączki”. Osoby, która zauważy usterki i je naprawi, lubi majsterkowanie, potrafi znaleźć rozwiązania w sytuacji, gdy nagle „coś” nie działa oraz zadba o teren zewnętrzny firmy.

      Zakres obowiązków

      • Prace porządkowe na terenie zewnętrznym (koszenie trawy, przycinka drzew, podlewanie, odśnieżanie)

      • Konserwacja systemu nawadniającego trawniki

      • Bieżące naprawy sprzętów i urządzeń, znajdujących się w firmie oraz usuwanie usterek

      • Drobne prace remontowo-budowlane

      • Drobne prace elektryczne i hydrauliczne

      • Dbanie o pomieszczenia techniczne (kotłownie), centrale wentylacyjne

      • Praca na wysokości (wymiana filtrów, kontrola wpustów dachowych, odśnieżanie dachu)

      • Dbanie o porządek i stan wykorzystywanych narzędzi i urządzeń

      Wymagania

      • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

      • Umiejętność współpracy w zespole, obowiązkowość i odpowiedzialność

      • Mile widziane uprawnienia elektryczne do 1kV

      • Zdolność do pracy na wysokości pow. 3 m

      • Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Bezpieczeństwo zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z polskim kapitałem

      • Podpisujemy umowę o pracę - na czas nieokreślony

      • Pakiet socjalny dla każdego pracownika - paczki dla dzieci, bony na święta, dofinansowanie do wczasów, możliwość uzyskania nieoprocentowanej pożyczki dla zatrudnionych osób

Pracodawcy w Szczecinie