Czy to Twoja firma?

Biuro Rachunkowe PANTERA Aneta Kuchta praca

Warszawa

W sercu Warszawy, na zielonej Pradze-Południe, znajduje się miejsce, gdzie liczby i bilanse przemieniają się w sukces przedsiębiorców – to my, Biuro Rachunkowe PANTERA Aneta Kuchta. Od ponad dwóch dekad, bo już od 2001 roku, z pasją i zaangażowaniem wspieramy naszych Klientów w prowadzeniu ich finansów.

Nasza oferta to nie tylko podstawowe usługi księgowe, ale także kompleksowa obsługa, która obejmuje działalność gospodarczą, karty podatkowe, książki przychodów i rozchodów, ryczałt ewidencjonowany. Rozumiemy, że każdy przedsiębiorca jest wyjątkowy, dlatego z troską podchodzimy do indywidualnych potrzeb i wymagań naszych Klientów, oferując również pomoc w obszarach takich jak obsługa GUS, PFRON, odbiór dokumentów, rozliczanie PIT’ów czy zakładanie firm.

Jesteśmy dumni z naszego profesjonalizmu, co potwierdza licencjonowany program księgowy BUCHALTER oraz Certyfikat Księgowy C.I.K. nr 78242/2023. Nasza jakość i rzetelność są niepodważalne, co odzwierciedla brak zaległości finansowych w BIG oraz nienaganna opinia, którą cieszymy się na rynku.

Wyróżnia nas nie tylko wiedza i doświadczenie, ale także uczciwość i transparentność. Zaufanie, jakim nas obdarzają Klienci, jest dla nas największym wyróżnieniem. Jesteśmy ubezpieczeni w PZU, co daje naszym Klientom dodatkowe poczucie bezpieczeństwa.

Nasza pozycja na rynku jest silna, a nasze usługi są cenione zarówno przez małe, jak i średnie przedsiębiorstwa. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią ich sukcesu i rozwijać się razem z nimi.

W Biurze Rachunkowym Pantera Aneta Kuchta każdy przedsiębiorca znajdzie wsparcie i zrozumienie. Zapraszamy do kontaktu, abyśmy mogli wspólnie tworzyć historię Twojego biznesu.

Biuro Rachunkowe PANTERA Aneta Kuchta najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy Biuro Rachunkowe PANTERA Aneta Kuchta

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Biuro Rachunkowe PANTERA Aneta Kuchta

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Biuro Rachunkowe PANTERA Aneta Kuchta

Siedziba główna

Praca Biuro Rachunkowe PANTERA Aneta Kuchta - oferty archiwalne

  • Księgowa do biura rachunkowego

    Biuro Rachunkowe PANTERA Aneta Kuchta
    • 4 000-6 000 zł / mies.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Małe biuro rachunkowe poszukuje pracownika do księgowości uproszczonej ( KPiR, ryczałt, VAT). Bardzo miło widziana znajomość płac i kadr.

      Zakres obowiązków

      • Księgowanie dokumentów
      • Sporządzenia deklaracji
      • Kontakt z klientami

      Wymagania

      • Znajomość przepisów podatkowych
      • Doświadczenie pracy w biurze rachunkowym
      • Dobra organizacja pracy

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie
      • Dobre warunki pracy
      • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
      • Miła i przyjazna atmosfera

Pracodawcy w Warszawie