Piwek Centrum Obróbki Numerycznej Sp. z o.o. Sp.k.

Czy to Twoja firma?

Piwek Centrum Obróbki Numerycznej sp. z o.o. Sp.k. praca

Rososzyca

W sercu Wielkopolski, w malowniczej Rososzycy, znajduje się nasze rodzinne przedsiębiorstwo – PIWEK CENTRUM OBRÓBKI NUMERYCZNEJ. Od trzech dekad jesteśmy dumnym liderem w dziedzinie produkcji maszyn przemysłowych, a nasza specjalność to obróbka skrawaniem z wykorzystaniem zaawansowanych technologii CNC. Z pasją tworzymy, projektujemy i innowujemy, co pozwala nam nieustannie rozwijać nasze umiejętności i ofertę.

Nasza historia to 30 lat ciągłego rozwoju, podczas którego zdobyliśmy zaufanie klientów zarówno w kraju, jak i za granicą. Zespół PIWEK to ponad 50 wykwalifikowanych specjalistów, którzy każdego dnia wkładają swoje serce w tworzenie produktów najwyższej jakości. Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć i z tego, że możemy współpracować z tak liczną grupą zaufanych partnerów.

Nasze usługi to nie tylko obróbka skrawaniem, ale również szlifowanie, projektowanie CAD/CAM, usługi pomiarowe, montaż, znakowanie trwałe, druk 3D oraz wycinanie ploterem. Dzięki inwestycjom w nowoczesne technologie, takie jak rozwiązania MAZAK OPTIFLEX NEO czy krawędziarka SAFAN DARLEY H-Brake 110 PRO, jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zleceniom.

Bezpieczeństwo i jakość to dla nas priorytety. Posiadamy certyfikacje ISO3834-2 i ISO15085 CL1, które są potwierdzeniem naszego profesjonalizmu w spawaniu konstrukcji maszynowych i dla branży transportowej. Oferujemy spawanie w technologii MIG/MAG/TIG, a nasz robot spawalniczy to gwarancja precyzji i powtarzalności.

Nasza przewaga konkurencyjna to wysoki poziom wiedzy i kompetencji, które są wynikiem wieloletniej działalności w branży. Jesteśmy pewni, że nasze doświadczenie, połączone z innowacyjnością i ciągłym dążeniem do doskonałości, pozwala nam oferować produkty i usługi, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

W PIWEK wierzymy, że każde wyzwanie to szansa na rozwój i nowe możliwości. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych partnerów. Razem możemy tworzyć przyszłość przemysłu maszynowego.

Piwek Centrum Obróbki Numerycznej Sp. z o.o. Sp.k. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Operator maszyn Rososzyca
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Piwek Centrum Obróbki Numerycznej Sp. z o.o. Sp.k.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Piwek Centrum Obróbki Numerycznej Sp. z o.o. Sp.k.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Piwek Centrum Obróbki Numerycznej Sp. z o.o. Sp.k.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Goluchów
  3. Starachowice

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Piwek Centrum Obróbki Numerycznej Sp. z o.o. Sp.k. - oferty archiwalne

  • Operator - Ustawiacz - Programista maszyn CNC

    • Kalisz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • Obsługa obrabiarek sterownych numerycznie – FREZARKA, TOKARKA
      • Dbanie o stan techniczny maszyn i urządzeń na swoim stanowisku pracy
      • Drobne prace ślusarskie
      • Obróbka ręczna materiałów
      • Obsługa elektronarzędzi
      • Obsługa maszyn Mazak, Okuma, Brother

      Wymagania

      • Wykształcenie minimum zawodowe
      • Minimalna wiedza z zakresu procesu obróbki skrawaniem
      • Wiedza w zakresie obsługi maszyn sterowanych numerycznie
      • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy mile widziane, ale nie jest wymagane
      • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
      • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi typu suwmiarka, głębokościomierz, mikrometr
      • Umiejętność rozwiązywania problemów, pomysłowość
      • Solidność, dokładność i dbałość o szczegóły
      • Umiejętność pracy w zespole

      Oferujemy

      • Atrakcyjne wynagrodzenie,
      • Zatrudnienie na okres próbny na 3 miesiące, a następnie przedłużenie umowy,
      • Praca 3 lub 2 zmianowa,
      • Prywatna opieka medyczna
      • Ubezpieczenie grupowe
      • Zabawy integracyjne

Pracodawcy w Rososzycy