LC Meyhane sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

LC Meyhane sp. z o.o. praca

Warszawa

Witaj w świecie smaków i tradycji, które łączą się w naszej Restauracji La Cantina. Od momentu naszego założenia 14 listopada 2003 roku, stworzyliśmy miejsce w Warszawie, które z dumą nazywamy kulinarnym domem dla wielu smakoszy. Nasza pasja do gotowania i serwowania wyjątkowych dań jest tym, co wyróżnia nas w branży gastronomicznej.

W La Cantina, każdy posiłek to podróż przez bogactwo smaków, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością. Dzięki możliwości rezerwacji miejsca, każdy nasz Gość może doświadczyć nie tylko wyśmienitych potraw, ale i niezapomnianej atmosfery. Zawsze staramy się dostosować naszą ofertę do potrzeb klientów, aby każda wizyta była spersonalizowanym doświadczeniem.

Jesteśmy dumni z tego, że przez lata naszej działalności, udało nam się stworzyć miejsce, które jest synonimem jakości i wyjątkowości. Choć nie dysponujemy pełnymi danymi dotyczącymi naszej pozycji rynkowej czy zatrudnienia, to nasze zaangażowanie i pozytywne opinie Gości są dla nas najlepszym potwierdzeniem, że idziemy we właściwym kierunku.

Zaangażowanie w to, co robimy, jest odzwierciedleniem naszej stabilności – wspieranej przez kapitał zakładowy i naszych zaufanych partnerów, HUSEYIN ENGIN SAYDAM, ANTONIO KAMIL SAYDAM oraz EMRE PIOTR SAYDAM, którzy dzielą naszą wizję doskonałości.

Zapraszamy do La Cantina, gdzie każdy posiłek jest celebracją smaku i gdzie każdy Gość jest traktowany jak część naszej rodzinnej historii. Dołącz do nas i stań się częścią naszej pasji do gastronomii.

LC Meyhane sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka praca fizyczna

Oferty pracy LC Meyhane sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca LC Meyhane sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa LC Meyhane sp. z o.o.

Adres rejestrowy

LC Meyhane sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa
  3. Dąbrowa Górnicza
  4. Brodnica
  5. Pruszków

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca LC Meyhane sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Kelner/Kelnerka do restauracji

    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • Restauracja La Cantina Meyhane zatrudni kelnera/kelnerkę na stałe.

      Zakres obowiązków

      Przygotowanie restauracji do pracy

      Obsługa Gości na najwyższym poziomie

      Poznanie karty oraz karty win

      Wymagania

      Jęzk polski na wysokim poziomie

      Komunikatywny język angielski będzie dodatkowym atutem

      Doświadczenie

      Badania sanepidowskie

      Zaangażowanie

      Umiejętność pracy w grupie

      Oferujemy

      Elastyczny grafik

      Szoklenia

      Możliwośc rozwoju

      Indywidualne napiwki - praca na rewirach

      Wynagrodzenie + napiwki + serwisy

  • Restauracja zatrudni Kucharza

    • Warszawa
    • Śródziemnomorska restauracja La Cantina Meyhane poszukuje kucharza.

      Osoby zaiteresowane prosimy o wysyłanie Cv.

      Przygotowanie stanowiska do pracy.

      Wydawani dań zgodnie z recepturą i najwyższymi standardami.

      Wymagania

      *doświadczenie;

      *zaangażowanie;

      *dyspozycyjność;

      *umiejętność pracy w grupie;

      *badania sanepidowskie.

      Oferujemy

      *elastyczny grafik;

      *możliwość rozwoju;

      *atrakcyjne wynagrodzenie.

Pracodawcy w Warszawie