Czy to Twoja firma?

Joanna Kołodziej praca

Wrocław

Od momentu założenia w listopadzie 2014 roku, Joanna Kołodziej z Bielan Wrocławskich nieustannie rozwija swoją pasję i profesjonalizm w różnorodnych dziedzinach związanych z nowymi technologiami i kreatywnością. Nasza działalność to przede wszystkim produkcja filmowa, postprodukcja oraz doradztwo informatyczne, które realizujemy z zaangażowaniem i dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

Specjalizujemy się w zarządzaniu urządzeniami informatycznymi i oferujemy szeroki wachlarz usług technologicznych i komputerowych. Rozumiemy, jak ważne w dzisiejszym świecie jest dostosowanie się do ciągle zmieniających się trendów technologicznych, dlatego też świadczymy pozostałe usługi w zakresie IT, które pozwalają naszym klientom pozostać na bieżąco z nowinkami branżowymi.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, doradzamy również w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Nasze usługi reklamowe i specjalistyczne projektowanie są odpowiedzią na potrzeby rynku, który wymaga unikalnych i skutecznych rozwiązań promocyjnych.

Fotografia to kolejna dziedzina, w której się specjalizujemy, łącząc artystyczne wizje z najnowszymi technologiami. Rozumiemy, jak ważny jest obraz w komunikacji marketingowej, dlatego też oferujemy usługi fotograficzne na najwyższym poziomie.

Zajmujemy się również działalnością rekrutacyjną, pomagając w wyszukiwaniu miejsc pracy i pozyskiwaniu pracowników, co świadczy o naszym zaangażowaniu w rozwój lokalnego rynku pracy. Organizacja targów, wystaw i kongresów to kolejny aspekt naszej działalności, który pozwala nam na tworzenie przestrzeni dla wymiany myśli i doświadczeń w różnych branżach.

Wspieramy edukację, oferując usługi, które pomagają w rozwoju kompetencji i wiedzy. Z kolei nasze usługi naprawy i konserwacji komputerów oraz urządzeń peryferyjnych i telekomunikacyjnych zapewniają niezawodność i długotrwałość sprzętu naszych klientów.

Jako aktywny uczestnik rynku, jesteśmy zobowiązani do ciągłego doskonalenia naszych umiejętności i poszerzania oferty, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Choć nie dysponujemy informacjami na temat naszej pozycji rynkowej czy liczby pracowników, nasza działalność jest stabilna i dynamiczna, co pozwala nam z optymizmem patrzeć w przyszłość.

W każdym aspekcie naszej pracy kierujemy się profesjonalizmem i zaangażowaniem, aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali naszemu doświadczeniu i kreatywności.

Joanna Kołodziej najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
zarządzanie / dyrekcja inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Joanna Kołodziej

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Joanna Kołodziej

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Joanna Kołodziej

Adres rejestrowy

Joanna Kołodziej poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
Joanna Kołodziej
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Katowice
  3. Piła
  4. Ostróda
  5. Wrocław
  6. Dzierżoniów

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca Joanna Kołodziej - oferty archiwalne

  • Kierownik Magazynu

    • 13 000-16 000 zł / mies.
    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • Naszym Klientem jest firma o międzynarodowym zasięgu, która jest czołowym producentem opakowań. Szukamy osoby, która obejmie zarządzanie niewielkim zespołem oraz zapewni przepływ materiału na magazynie, który znajduje się w środkowych Niemczech.

      Zakres obowiązków

      • praca w miejscowości Gardelegen (Niemcy),
      • nadzorowanie i optymalizacja procesu magazynowania,
      • zapewnienie dostępności materiałów do produkcji oraz sprawnej wysyłki gotowych produktów do klientów,
      • kierowanie pracą na magazynie,
      • nadzór nad transportem, współpraca z firmami kurierskimi,
      • przygotowanie dokumentacji magazynowej i transportowej,
      • planowanie optymalnego wykorzystania przestrzeni magazynowej
      • nadzór nad pracą podległego zespołu (ok 12 osób), rozwój kompetencji pracowników,
      • aktywny udział w projektach rozwojowych, wdrażanie rozwiązań mających na celu poprawę efektywności funkcjonowania magazynu oraz optymalizację procesów.
      • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP na obiekcie.

      Wymagania

      • doświadczenie na podobnym stanowisku,
      • praktyka w zarządzaniu zespołem,
      • umiejętność organizowania pracy załogi i egzekwowanie realizacji zadań,
      • swobodna komunikacja w języku polskim oraz niemieckim (warunek konieczny),
      • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
      • wiedza z obszaru nowoczesnych narzędzi, standardów logistycznych i systemu klasy WMS,
      • umiejętność organizacji pracy.

      Oferujemy

      • stabilne i bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
      • czysty, nowoczesny magazyn,
      • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z premią.
  • Inżynier Metalurg

    • 6 000-10 000 zł / mies.
    • Świdnica
    • Naszym Klientem jest firma wytwarzająca zaawansowane rozwiązania dla przemysłu motoryzacyjnego. Aktualnie szukamy inżyniera, który wesprze zespół metalurgów w koordynacji procesów specjalnych. Zalezy nam na osobach zarówno z doświadczeniem w procesach obróbki cieplnej, ale jesteśmy również otwarci na absolwentów kierunków metalurgicznych, którzy dopiero zaczynają swoją karierę zawodową.

      • nadzór i zapewnienie wydajności procesów specjalnych, m.in. nawęglanie, azotowanie gazowe i jonowe, hartowanie, kulowanie, fosforanowanie manganowe,
      • opracowywanie dokumentacji procesowej, instrukcji technologicznych i stanowiskowych,
      • prowadzenie audytów wewnętrznych dla procesów specjalnych wg normy CQI-9,
      • analiza przyczyn niezgodności i wdrażanie działań korygujących,
      • współpraca przy badaniach wykonywanych w Laboratorium Metalurgicznym,
      • aktywny udział w projektach rozwojowych.

      Wymagania

      • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: inżynieria materiałowa, metalurgia,
      • wiedza z zakresu procesów specjalnych: preferowane nawęglanie, azotowanie, hartowanie,
      • doświadczenie na zbieżnym stanowisku będzie dużym atutem,
      • język angielski na poziomie umożliwiającym codzienną komunikację (B2),
      • mile widziana znajomość wymagań normy CQI-9,
      • gotowość do relokacji na Dolny Śląsk.

      Oferujemy

      • stabilną pracę w firmie z przemysłu automotive,
      • rozwój w zespole doświadczonych ekspertów z obszaru procesów obróbki cieplno-chemicznej,
      • profesjonalne wsparcie w pierwszych miesiącach pracy,
      • współpracę w środowisku międzynarodowym,
      • atrakcyjne, konkurencyjne wynagrodzenie,
      • pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, ZFŚS),
      • pakiet relokacyjny.

Pracodawcy w Wrocławiu