Czy to Twoja firma?

Ogrodowa 12 - Conference Center praca

Poznań

W samym sercu Poznania, gdzie pulsujące życie miasta łączy się z historią i kulturą, znajduje się nasze Ogrodowa 12 – Conference Center. Jesteśmy dumni, że możemy zaprosić Państwa do największego i najnowocześniejszego centrum konferencyjno-szkoleniowego w regionie, które zlokalizowane jest tuż obok malowniczego Parku Dąbrowskiego. Nasza wyjątkowa pozycja na rynku wynika nie tylko z doskonałej lokalizacji, ale również z dostępności 27 przestronnych sal konferencyjnych, które są gotowe sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasze sale konferencyjne to przestrzeń, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością. Każda z nich została zaprojektowana z myślą o komforcie i funkcjonalności, wyposażona w najnowszy sprzęt audiowizualny oraz szybki internet światłowodowy, co gwarantuje płynność i profesjonalizm prowadzonych prezentacji, warsztatów czy seminariów. Dbamy o to, aby każde wydarzenie było nie tylko spotkaniem biznesowym, ale również doświadczeniem, które pozostaje w pamięci uczestników.

Rozumiemy, jak ważna jest kompleksowa obsługa, dlatego oferujemy nie tylko wynajem sal, ale również wsparcie naszego doświadczonego zespołu. Od cateringu, przez obsługę recepcji concierge, po pomoc w organizacji spotkań – jesteśmy z Państwem na każdym etapie przygotowań. Nasze przerwy kawowe, bufet z przekąskami, a także możliwość zamówienia śniadań, lunchy, obiadów czy kolacji, to gwarancja, że żaden żołądek nie pozostanie pusty.

Jesteśmy świadomi, że lokalizacja ma kluczowe znaczenie, dlatego Ogrodowa 12 to nie tylko miejsce spotkań, ale również punkt, z którego łatwo dotrzeć do największych atrakcji Poznania. Bliskość Starego Browaru i Starego Miasta sprawia, że nasi goście mogą cieszyć się urokami miasta zarówno podczas przerw w konferencji, jak i po jej zakończeniu.

W Ogrodowa 12 – Conference Center wiemy, że sukces każdego wydarzenia zależy od detali. Dlatego z pasją dbamy o każdy aspekt Państwa spotkania, aby przekroczyło ono oczekiwania i zapisało się w pamięci jako wyjątkowe doświadczenie. Zapraszamy do współpracy i do stworzenia razem wydarzenia, które będzie miało znaczenie.

Ogrodowa 12 - Conference Center najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Recepcjonistka Poznań
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy Ogrodowa 12 - Conference Center

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Ogrodowa 12 - Conference Center

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Ogrodowa 12 - Conference Center

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Ogrodowa 12 - Conference Center
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Ogrodowa 12 - Conference Center - oferty archiwalne

  • Recepcjonista

    • Poznań
    • umowa zlecenie
    • część etatu
    • rekrutacja zdalna
    • Poszukiwana osoba na stanowisko Recepcjonista. Praca wymaga modyfinacji ustawiania sal, co wiąże się z pracą fizyczną.

      Zakres obowiązków

      • Obsługa wydarzeń,
      • zamykanie i otwieranie obiektu,
      • przygotowywanie sal,
      • obsługa kasy fiskalnej.

      Wymagania

      • odpowiedzialność,
      • miła aparycja i pozytywne nastawienie,
      • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikcyjnym

      Oferujemy

      • elastyczność,
      • komfort pracy,
      • miłą atmosferę

Pracodawcy w Poznaniu