ArcyDoradcy Nieruchomości sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

ArcyDoradcy Nieruchomości sp. z o.o. praca

Warszawa

ArcyDoradcy Nieruchomości jest biurem, które prężnie rozwija się poprzez ciągłe ulepszanie obsługi klienta i wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań.

Codziennie mamy szczęście pracować z fantastycznymi ludźmi. Napędza nas fakt, że pomagamy osiągać im cele, marzenia. Wiele lat doświadczenia zawodowego w handlu, pracy z ludźmi pozwala nam wykonywać pracę doradcy ds. nieruchomości na najwyższym poziomie.

ArcyDoradcy Nieruchomości sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
nieruchomości

Oferty pracy ArcyDoradcy Nieruchomości sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ArcyDoradcy Nieruchomości sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ArcyDoradcy Nieruchomości sp. z o.o.

Siedziba główna

Praca ArcyDoradcy Nieruchomości sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • ArcyDoradca ds. nieruchomości

    • 10 000-60 000 zł / mies.
    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • Praca według naszych standardów oferuje najlepszą jakość dla klienta oraz komfort pracy dla pośrednika, dzięki umowom na wyłączność.

      Zgłoś się już dziś – liczba miejsc ograniczona.

      Rekrutacja dotyczy stanowiska – Doradca ds. nieruchomości.

      NIEWYMAGANE DOŚWIADCZENIE W BRANŻY NIERUCHOMOŚCI

      Zakres obowiązków

      • Pozyskiwanie nieruchomości do sprzedaży na wyłączność (umawianie spotkań + nieruchomości, które dostarcza nasza firma);

      • Weryfikacja stanu prawnego nieruchomości wraz z prawnikiem;

      • Prezentacje nieruchomości;

      • Negocjacje;

      • Przygotowywanie niezbędnych dokumentów do finalizacji transakcji (doradca ma do dyspozycji pomoc prawnika oraz notariusza);

      • Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży;

      • Stały kontakt z klientem;

      • Ciągłe zdobywanie wiedzy z zakresu nieruchomości jak i umiejętności miękkich - zapewniamy szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne;

      Wymagania

      • Otwartość na ludzi;

      • Systematyczna praca;

      • Wysoka kultura osobista;

      • Zaangażowanie i chęci podnoszenia kwalifikacji;

      • Dobra obsługa komputera i narzędzi MS Office;

      • Optymistyczne podejście do życia;

      Oferujemy

      • Pracę w biurze, które zostało laureatem Orły Nieruchomości 2021, Orły Nieruchomości GOLD 2021, Orły Nieruchomości 2022;

      • Przykładowe zarobki: od 10.000 zł (1 transakcja), od 30.000 zł (3 transakcje). Nie ma górnej granicy;

      • Atrakcyjny, wysoki system wynagrodzeń;

      • Możliwość prowadzenia własnego zespołu, co daje dodatkowe zarobki;

      • Możliwość awansu na dyrektora oddziału;

      • Szkolenia przygotowujące do podpisywania TYLKO umów na wyłączność;

      • Szkolenia zwiększające umiejętności sprzedażowe oraz negocjacyjne;

      • Materiały marketingowe do pracy z klientem;

      • Stałe wsparcie mentora;

      • Biuro w centrum Warszawy;

      • Współpracę z profesjonalnymi fotografami, architektami, prawnikiem oraz notariuszami;

      • Wyposażenie niezbędne do przeprowadzenia home stagingu;

      • Elastyczny czas pracy;

      • Masz własne pomysły? U nas masz swobodę w działaniu;

      • Możliwość uzyskania licencji pośrednika w obrocie nieruchomościami;

      • Przekazujemy pośrednikom pozyskane nieruchomości z polecenia do sprzedaży;

Pracodawcy w Warszawie