TEB Akademia

Czy to Twoja firma?

Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia praca

Poznań

Jesteśmy TEB Akademia poznań – miejscem, gdzie pasja do edukacji i innowacyjność spotykają się, by tworzyć przyszłość. Od ponad trzech dekad jesteśmy liderem w branży edukacyjnej, a nasze korzenie sięgają 1994 roku, kiedy to powstała Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu. Od tego czasu nieustannie się rozwijamy, co potwierdza nasza obecność w 46 miastach Polski i ponad 200 000 absolwentów, którzy są naszym największym osiągnięciem.

Nasza oferta edukacyjna jest tak różnorodna jak potrzeby naszych uczniów. Prowadzimy naukę na różnych poziomach – od szkół policealnych, przez medyczne i techniczne, aż po licea ogólnokształcące dla młodzieży i dorosłych. Wszystko to uzupełniamy szkoleniami kwalifikacyjnymi i kursami zawodowymi, aby nasi studenci byli jak najlepiej przygotowani do wyzwań rynku pracy.

Jesteśmy dumni z naszych wartości, które są fundamentem naszej działalności. Zaufanie, pomoc, współpraca, równe traktowanie, najwyższa jakość pracy, rozwój wiedzy i ciągłe dążenie do bycia lepszymi we wszystkim, co robimy – to zasady, które kierują nami każdego dnia.

Innowacyjność to dla nas nie tylko słowo – to sposób, w jaki kształcimy przyszłość. Współpracujemy z ekspertami i praktykami, aby nasze zajęcia były jak najbardziej praktyczne i zgodne z aktualnymi trendami w edukacji. Nasze pracownie są wyposażone w nowoczesne technologie, co pozwala studentom na zdobywanie wiedzy w sposób dynamiczny i interaktywny.

Oprócz edukacji, oferujemy również wynajem sal i pracowni, a także doradztwo w zakresie strategii rozwoju, marketingu edukacyjnego, systemów informatycznych, pozyskiwania funduszy unijnych oraz współpracy akademickiej i międzynarodowej. Nasza wiedza i doświadczenie są wsparciem dla innych instytucji i przedsiębiorstw, które pragną rozwijać się w obszarze edukacji.

Nasza przewaga konkurencyjna opiera się na trzech filarach: doświadczeniu, które sięga 30 lat, liczbie absolwentów przekraczającej 200 000 oraz na nowoczesnych i praktycznych metodach nauczania. Nieustannie inwestujemy w rozwój technologii edukacyjnych, aby nasi studenci byli gotowi na wyzwania jutra.

Zapraszamy do TEB Akademia poznań – razem kształtujmy przyszłość przez edukację.

TEB Akademia najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierownik Poznań
- w kategoriach zawodowych:
zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy TEB Akademia

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TEB Akademia

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa TEB Akademia

Siedziba główna

Praca TEB Akademia - oferty archiwalne

  • Kierownik ds. komunikacji w mediach społecznościowych

    Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia
    • Poznań
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • Budowa i rozwój strategii obecności marek z Grupy TEB w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter, YouTube, Tik-Tok itp.) oraz rozwój o nowe kanały.
      • Realizacja opracowanej strategii: wdrażanie planów, śledzenie trendów, elastyczne reagowanie na zmiany.
      • Budowa i zarządzanie macierzowo zespołem projektowym odpowiedzialnym za media społecznościowe (zespół kilkunastoosobowy).
      • Animacja ruchu i interakcji w mediach społecznościowych – wsparcie merytoryczne i koncepcyjne.
      • Przygotowywanie harmonogramów postów wraz z zespołem contentowym i osobami odpowiedzialnymi za poszczególne kanały.
      • Samodzielnie prowadzenie kampanii płatnych oraz nadzór nad ich realizacją przez zespół projektowy, planowanie i rozliczanie budżetu marketingowego.
      • Aktywizowanie, inspirowanie i dzielenie się wiedzą w całej organizacji.
      • Ciągły monitoring aktywności marek w mediach społecznościowych (przy wykorzystaniu odpowiednich narzędzi), przygotowywanie raportów i analiza skuteczności prowadzonych działań
      • Wsparcie w zarządzaniu sytuacjami kryzysowymi w mediach społecznościowych.

      Wymagania

      • Doświadczenie i wiedza w zakresie mediów społecznościowych (w tym znajomość najnowszych trendów oraz wykorzystywanych narzędzi).
      • Minimum 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów z zakresu mediów społecznościowych.
      • Dobra znajomość aplikacji ms office / google apps, sotrender, brand24.
      • Umiejętność pracy w rozproszonym zespole projektowym oraz posiadanie kompetencji managerskich.
      • Sprawna organizacja pracy własnej i osób współpracujących.
      • Umiejętność analitycznego myślenia.
      • Kreatywność, zaangażowanie, samodzielność oraz chęć rozwoju.
      • Umiejętność redagowania tekstów pod różne kanały społecznościowe.

      Oferujemy

      • Umowę o pracę na pełen etat.
      • Współpracę i wsparcie zespołu, tworzącego kreatywne środowisko pracy.
      • Możliwość skorzystania z pakietu dodatków pozapłacowych.
      • Dodatkowe dni wolne w roku (ok.7 – 8 dni).
      • Hybrydowy system pracy (praca w biurze przez 3 lub 2 dni w tygodniu).
      • Elastyczny czas pracy.
      • Kurs j. angielskiego.
      • Dostęp do specjalistycznej wiedzy – szkolenia, spotkania z ekspertami, literatura fachowa.
      • Możliwość podjęcia studiów podyplomowych na preferencyjnych warunkach.
      • Wyzwania i możliwość wdrażania aktualnych trendów.

Pracodawcy w Poznaniu