VOITAS Engineering GmbH Sp. K.

Czy to Twoja firma?

VOITAS Engineering GmbH Sp. K. praca

Poznań

Jesteśmy VOITAS Engineering, innowacyjną siłą napędową branży inżynieryjnej, z głębokimi korzeniami w Reichertshofen w Bawarii. Od naszego powstania w 2019 roku, nasza firma dynamicznie się rozwija, zatrudniając obecnie między 51 a 200 specjalistów, którzy są sercem naszej działalności. Nasza specjalność to inżynieria, elektronika, zarządzanie projektami, rozwój oprogramowania oraz produkcja przyszłościowych rozwiązań dla sektora e-mobilności, w tym stacji ładowania pojazdów elektrycznych.

Jesteśmy dumni z naszej zdolności do innowacji i nieustannie dążymy do dostarczania rozwiązań najwyższej jakości, co potwierdza nasz audyt TISAX Level 3. Bezpieczeństwo i jakość to fundamenty, na których budujemy zaufanie naszych klientów.

Nasza międzynarodowa obecność jest dla nas źródłem dumy. Z ogromną radością ogłosiliśmy niedawno otwarcie naszej nowej filii i głównej siedziby VOITAS North America w Knoxville, Tennessee. To krok, który umacnia naszą pozycję na globalnym rynku i pozwala nam być bliżej naszych międzynarodowych klientów.

W VOITAS Engineering, cyfryzacja, automatyzacja i innowacyjne modele współpracy to nie tylko puste słowa – to realne rozwiązania, które oferujemy naszym klientom, aby zwiększyć ich produktywność. Jako zwinny start-up, posiadamy wysoce wydajne procesy i częściowo zautomatyzowane struktury, które pozwalają nam szybko reagować na zmieniające się potrzeby rynku.

Nasze usługi to kompleksowa obsługa w zakresie systemów okablowania, wiązek kablowych, oprogramowania wbudowanego i doradztwa. Jesteśmy partnerem, na którym można polegać w każdym aspekcie projektu – od koncepcji po realizację.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do naszej podróży w świecie innowacji i technologii. Razem możemy kształtować przyszłość e-mobilności i tworzyć rozwiązania, które zmienią świat na lepsze.

VOITAS Engineering GmbH Sp. K. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy VOITAS Engineering GmbH Sp. K.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca VOITAS Engineering GmbH Sp. K.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa VOITAS Engineering GmbH Sp. K.

Oddział Poznań rejestracja

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Bielsko-Biała
  3. Częstochowa
  4. Kraków
  5. Oborniki
  6. Rzeszów
  7. Warszawa
  8. Bydgoszcz
  9. Wrocław

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca VOITAS Engineering GmbH Sp. K. - oferty archiwalne

  • Konstruktor/inżynier

    • Poznań
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • Pasjonuje Cię technologia motoryzacyjna i chciałbyś pracować nad innowacyjnymi projektami dla takich marek jak np. Porsche, AUDI, MAN, Volkswagen? VOITAS Engineering poszukuje ambitnych specjalistów, którzy chcieliby poszerzać swoje horyzonty zawodowe w szybko rozwijającym się start-upie z branży motoryzacyjnej.

      Zakres obowiązków

      • wsparcie zespołu w codziennej pracy, udział w realizowanych projektach;
      • dokumentacja zmian projektowych zgodnie z wytycznymi;
      • tworzenie nowych oraz aktualizacja istniejących schematów i modeli;
      • tworzenie dokumentacji projektowej;
      • rozwijanie nowych koncepcji, proponowanie alternatywnych rozwiązań.

      Wymagania

      • wykształcenie min. średnie, kierunek: elektrotechnika, mechatronika, elektryka, mechanika i budowa maszyn lub pokrewne;
      • umiejętność posługiwania się językiem niemieckim na poziomie min. B2;
      • umiejętność analitycznego myślenia i samodzielność w rozwiązywaniu zadań;
      • otwartość na sporadyczne wyjazdy służbowe;
      • czynne prawo jazdy kat. B;

      • mile widziana znajomość języka angielskiego;
      • mile widziana znajomość programu CAD, m.in. (EBCA, Zuken, CATIA V5/V6, NX Siemens)

      Oferujemy

      • możliwość bycia częścią młodego start-upu i zaangażowania się w rozwój innowacyjnych rozwiązań dla systemów motoryzacyjnych przyszłości;
      • rozwój zawodowy (w tym szkolenia zewnętrzne);
      • 3-miesięczny onboarding techniczny, dzięki któremu gruntownie poznasz swoją pracę i obowiązki;
      • dowolność formy współpracy: umowa o pracę, B2B, umowa zlecenie;
      • pracę w młodym zespole, kierującym się wartościami takimi, jak uczciwość, zaufanie, otwartość;
      • zwinne zarządzanie projektami według Scrum;
      • możliwość wyboru formy pracy; stacjonarnie, zdalnie lub hybrydowo.

Pracodawcy w Poznaniu