Czy to Twoja firma?

Spółdzielnia Mieszkaniowa na Stoku praca

Kielce

Od ponad dwóch dekad jesteśmy dumną częścią społeczności Kielc, dbając o domy i komfort życia mieszkańców osiedla "Na Stoku". Nasza spółdzielnia mieszkaniowa rozpoczęła swoją misję 1 sierpnia 1996 roku, stając się strażnikiem domowego ogniska dla wielu rodzin.

Nasza działalność koncentruje się na zarządzaniu budynkami mieszkalnymi wielorodzinnymi, które są naszą codzienną troską i dumą. Z pełnym zaangażowaniem podchodzimy do każdego aspektu naszej pracy, od przeprowadzania przetargów na docieplenie ścian osłonowych budynków, które nie tylko poprawiają estetykę, ale przede wszystkim zwiększają komfort i efektywność energetyczną domów, po codzienne zadania związane z obsługą korespondencji oraz zapewnieniem wsparcia IT i technicznego.

Jesteśmy świadomi, że nasza rola w życiu mieszkańców jest nie do przecenienia. To my dbamy o to, aby każdy dzień w naszym osiedlu był spokojny i bezproblemowy. Nasze usługi są zawsze na wyciągnięcie ręki, a my – zawsze gotowi, aby służyć pomocą i wsparciem.

Chociaż nie możemy się pochwalić międzynarodową obecnością czy szeroką gamą certyfikatów, to nasze zaangażowanie w lokalną społeczność i dążenie do ciągłego doskonalenia jakości życia naszych mieszkańców stanowią o naszej wyjątkowości. Jesteśmy blisko ludzi i ich potrzeb, co pozwala nam na budowanie silnych, trwałych relacji.

W naszej codziennej pracy kierujemy się prostymi, lecz fundamentalnymi zasadami – odpowiedzialnością, zaufaniem i troską o dobro wspólne. To one kształtują nasze działania i są fundamentem, na którym opiera się nasza spółdzielnia.

Zapraszamy do kontaktu i dołączenia do naszej wspólnoty. Razem tworzymy miejsce, które z dumą możemy nazywać domem.

Spółdzielnia Mieszkaniowa na Stoku najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika praca fizyczna

Oferty pracy Spółdzielnia Mieszkaniowa na Stoku

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Spółdzielnia Mieszkaniowa na Stoku

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Spółdzielnia Mieszkaniowa na Stoku

Siedziba główna

Spółdzielnia Mieszkaniowa na Stoku poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Spółdzielnia Mieszkaniowa na Stoku - oferty archiwalne

  • Hydraulik

    Spółdzielnia Mieszkaniowa na Stoku
    • Kielce
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      bieżąca konserwacja sieci wodno - kanalizacyjna, dbałość o inst. hydrauliczne.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: hydraulik

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Konserwator grupy remontowej, hydraulik kierowca wózka

    • Kielce

      Prace z zakresu hydrauliki oraz ogólnobudowlane

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, doświadczenie zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN

Pracodawcy w Kielcach