Czy to Twoja firma?

Kancelaria Podatkowa Tombiz Bizon sp. j. praca

Bielsko-Biała

Jesteśmy Kancelarią Podatkową Tombiz Bizon – Twoim zaufanym partnerem w świecie finansów i podatków. Od 2012 roku służymy pomocą zarówno małym, jak i dużym przedsiębiorstwom w Bielsku-Białej, oferując kompleksowe usługi w zakresie doradztwa podatkowego oraz rachunkowości. Nasza historia zaczęła się ponad dekadę temu, kiedy to z pasji do liczb i prawa podatkowego zrodził się pomysł na stworzenie miejsca, gdzie każdy przedsiębiorca znajdzie wsparcie w zarządzaniu swoimi finansami. Od tamtego czasu nieustannie rozwijamy swoje kompetencje, aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów i zmieniającym się przepisom. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko tradycyjne usługi księgowe, ale również profesjonalne doradztwo podatkowe. Rozumiemy, jak skomplikowane i czasochłonne mogą być finanse, dlatego stawiamy na indywidualne podejście do każdego Klienta, aby zapewnić mu spokój i bezpieczeństwo w prowadzeniu biznesu. Chociaż nie dysponujemy informacjami na temat naszej pozycji rynkowej, jesteśmy przekonani, że nasza solidność, zaangażowanie i fachowość są kluczem do sukcesu i satysfakcji naszych Klientów. Zawsze staramy się być o krok przed oczekiwaniami rynku, dostosowując nasze usługi do aktualnych potrzeb. W Kancelarii Podatkowej Tombiz Bizon cenimy sobie zaufanie, które nasi Klienci w nas pokładają. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby być dla nich nie tylko usługodawcą, ale przede wszystkim partnerem, na którego można liczyć w każdej sytuacji. Zapraszamy do kontaktu i współpracy. Razem możemy osiągnąć więcej i prowadzić Twój biznes ku lepszej przyszłości.

Oferty pracy Kancelaria Podatkowa Tombiz Bizon Spółka Jawna

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Kancelaria Podatkowa Tombiz Bizon Spółka Jawna

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Kancelaria Podatkowa Tombiz Bizon Spółka Jawna

Siedziba główna

Praca Kancelaria Podatkowa Tombiz Bizon Spółka Jawna - oferty archiwalne

  • Księgowa/y w kancelarii podatkowej

    Kancelaria Podatkowa Tombiz Bizon Spółka Jawna
    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • pełny etat

      Zakres obowiązków

      Kompleksowa obsługa podmiotów prowadzących pełną lub uproszczoną księgowość

      Wymagania

      • Wykształcenie wyższe najlepiej ze specjalnością rachunkowość
      • Co najmniej 2 lata praktyki na samodzielnym stanowisku, jako księgowa/y
      • Dobra znajomość ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych oraz ustawy o rachunkowości
      • Dobra znajomość ustawy o podatku od towarów i usług
      • Znajomość pakietu Office
      • Samodzielność
      • Znajomość programu Symfonia

      Oferujemy

      • Umowę o pracę
      • Atrakcyjne wynagrodzenie
      • Uczestnictwo w szkoleniach
      • Pracę w niewielkim dobrze zorganizowanym zespole
      • Dobrą atmosferę w pracy

Pracodawcy w Bielsku-Białej