Czy to Twoja firma?

Firma Handlowa Katarzyna Jamro praca

Bielsko-Biała

Witaj! Pozwól, że opowiem Ci historię naszej firmy - Firma Handlowa Katarzyna Jamro, zlokalizowanej w sercu malowniczego Bielska-Białej. Nasza przygoda zaczęła się 1 maja 2020 roku, kiedy to zdecydowałam, Katarzyna Jamro, otworzyć działalność, która szybko stała się znana z dostarczania wysokiej jakości paliw do pojazdów silnikowych.

Nasza specjalność to detaliczna sprzedaż paliw, ale nasze usługi sięgają dalej. Zajmujemy się również zbieraniem odpadów innych niż niebezpieczne, oferujemy części i akcesoria do pojazdów samochodowych, a także działamy jako agenci sprzedaży paliw, rud, metali i chemikaliów przemysłowych. Nie zapominamy również o miłośnikach dobrego jedzenia i napojów - w naszej ofercie znajdziecie również produkty spożywcze i tytoniowe.

Jako założycielka i właścicielka stacji benzynowej, jestem dumna z tego, że mogę zapewnić naszym klientom nie tylko produkty, ale i usługi, które ułatwiają codzienne życie. Nasze zaangażowanie w dostarczanie paliw jest odzwierciedleniem głębszej misji - bycia wiarygodnym partnerem w podróży naszych klientów, niezależnie od ich celu.

Chociaż nie możemy teraz podzielić się wszystkimi szczegółami naszej działalności, to co powinno być jasne, to nasze zaangażowanie w jakość i satysfakcję klienta. Każdego dnia staramy się być lepsi, dostarczając produkty, które napędzają nie tylko silniki, ale i ambicje.

Zapraszamy do odwiedzenia nas w Bielsku-Białej, gdzie zawsze możesz liczyć na przyjazną obsługę i produkty najwyższej jakości. To właśnie tutaj, w Firma Handlowa Katarzyna Jamro, zatankujesz nie tylko paliwo, ale i pozytywną energię na drogę. Do zobaczenia!

Firma Handlowa Katarzyna Jamro najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kasjer Bielsko-Biała
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy Firma Handlowa Katarzyna Jamro

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Firma Handlowa Katarzyna Jamro

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Firma Handlowa Katarzyna Jamro

Siedziba główna

Praca Firma Handlowa Katarzyna Jamro - oferty archiwalne

  • Pracownik Obsługi Klienta na stacji paliw

    Firma Handlowa Katarzyna Jamro
    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • Zatrudnię pracownika na stacji paliw Orlen w Bielsku-Białej przy ul. Żywieckiej 88

      Możliwość zatrudnienia na umowę o pracę lub umowy zlecenie.

      Zakres obowiązków

      • Obsługa klienta zgodnie ze standardami PKN Orlen
      • Przygotowywania posiłków oferowanych na stacji
      • Komunikowanie aktualnych promocji produktowych
      • Dbanie o czystość i porządek na terenie obiektu
      • Praca w systemie zmianowym (stacja czynna 24h/dobę)

      Wymagania

      • Komunikatywnoś i pozytywne nastawienie do Klientów
      • Uczciwość i rzetelność
      • Zaangażowanie w realizacji zadań
      • Książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych

      Oferujemy

      • Elastyczny grafik, dopasowany do szkoły/hobby/innych zajęć
      • Szkolenia na każdym etapie rozwoju
      • Premie uzależnione od wyników sprzedaży oraz premie uznaniowe uzależnione od zaangażowania w pracę
      • Rabaty pracownicze na wybrane produkty
      • Dobrą atmosferę pracy, wsparcie współpracowników i przełożonych

      Proszę umieszczać na dokumentach aplikacyjnych klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych.

Pracodawcy w Bielsku-Białej