Czy to Twoja firma?

CUPARIUS sp. z o.o. praca

Szczecin

CUPARIUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hr / kadry it (informatyka) nieruchomości księgowość / ekonomia administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy CUPARIUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CUPARIUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa CUPARIUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres rejestrowy

CUPARIUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca CUPARIUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. procesów backoffice (z j.niemieckim (m/f) )

    CUPARIUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Szczecin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Zarządzanie nieruchomościami

      Jako Specjalista ds. procesów backoffice będziesz pełnić rolę wsparcia dla niemieckojęzycznych klientów w zakresie zapytań do działu obsługi klienta, który zajmuje się zarządzaniem nieruchomościami w Niemczech, kluczową księgowością, sprzedażą i zarządzaniem nieruchomościami.

      Zakres obowiązków

      Kontakt i współpraca z klientem niemieckojęzycznym

      Sprawdzanie danych klienta

      Wprowadzanie do systemu informacji dotyczacych klienta

      Weryfikacja informacji dotyczących możliwości realizacji zadania

      Poprawne korzystanie z programu SAP i in. aplikacji CRM

      Wymagania

      Dobra znajomość j. niemieckiego na poziomie min. B1 (potwierdzona certyfikatami byłaby atutem)

      Silne umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej

      Dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

      Elastyczny i proaktywny styl pracy

      Umiejętność pracy w zespole

      Sprawna obsługa komputera

      Umiejętność szybkiego uczenia się

      Wysoka koncentracja na kliencie

      Oferujemy

      Wysokie zarobki
      Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
      Dwuskładnikowe wynagrodzenie
      Premia roczna oraz nagrody jubileuszowe
      Praca w nowoczesnym biurze w centrum Szczecina
      Przyjazna atmosfera
      Wzrost poziomu języka niemieckiego
      Szkolenie i możliwosci rozwoju

Pracodawcy w Szczecinie