Czy to Twoja firma?

Zespół Szkół Gastronomicznych im. prof. Eugeniusza Pijanowskiego praca

Warszawa

Jesteśmy Zespołem Szkół Gastronomicznych im. prof. Eugeniusza Pijanowskiego, zlokalizowanym w sercu Warszawy, przy ul. Poznańskiej 6/8. Nasza historia jest ściśle związana z historią stolicy, a nasza misja to kształcenie przyszłych specjalistów w dziedzinie gastronomii i hotelarstwa. Jako jedna z czołowych warszawskich szkół technicznych, jesteśmy dumni z naszej pozycji na rynku edukacyjnym, oferując naszym ponad 1100 uczniom nie tylko wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim praktyczne umiejętności, które są niezbędne w dynamicznie rozwijającej się branży.

Nasza oferta edukacyjna obejmuje kierunki takie jak technik żywienia i usług gastronomicznych, technik hotelarstwa, kucharz, cukiernik. Kładziemy nacisk na innowacyjne podejście do nauczania, realizując projekty i programy edukacyjne, które angażują uczniów i rozwijają ich pasje oraz talent. Współpracujemy z mistrzami kuchni i oferujemy praktyki zawodowe w renomowanych restauracjach i hotelach, co pozwala naszym uczniom zdobywać doświadczenie na najwyższym poziomie.

Jesteśmy dumni z naszej międzynarodowej obecności, umożliwiając uczniom udział w praktykach i szkoleniach za granicą, co jest nieocenionym doświadczeniem i otwiera przed nimi światowe perspektywy kariery. Nasz wysoki poziom kształcenia, bogata oferta edukacyjna, doskonała baza dydaktyczna oraz estetyka pomieszczeń tworzą atmosferę, która sprzyja nauce i rozwojowi.

Jako szkoła, jesteśmy przekonani, że nasz sukces leży w sukcesie naszych uczniów. Dlatego też każdego dnia dążymy do tego, by zapewnić im najlepsze możliwości rozwoju, inspirować ich do ciągłego poszerzania horyzontów i przygotowywać do wejścia w świat profesjonalnej gastronomii i hotelarstwa z solidnym fundamentem wiedzy i umiejętności. Nasze zaangażowanie w edukację i rozwój młodych talentów jest tym, co nas wyróżnia i sprawia, że jesteśmy liderem w branży edukacyjnej.

Zespół Szkół Gastronomicznych im. prof. Eugeniusza Pijanowskiego najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna inżynieria / technologia / technika hr / kadry

Oferty pracy Zespół Szkół Gastronomicznych im. prof. Eugeniusza Pijanowskiego

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zespół Szkół Gastronomicznych im. prof. Eugeniusza Pijanowskiego

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Zespół Szkół Gastronomicznych im. prof. Eugeniusza Pijanowskiego

Siedziba główna

Zespół Szkół Gastronomicznych im. prof. Eugeniusza Pijanowskiego poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
Zespół Szkół Gastronomicznych im. prof. Eugeniusza Pijanowskiego
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Szczecin

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Zespół Szkół Gastronomicznych im. prof. Eugeniusza Pijanowskiego - oferty archiwalne

  • Starszy szatniarz

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      sprzątanie wyznaczonych rejonów szatni

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe
      • Uprawnienia: SE- Sprzątanie
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie zasadnicze zawodowe oraz umiejetność sprzątania. Obowiązki: sprzątanie wyznaczonych rejonów szatni. Kontakt: a.wytrykus@admzsg.edu.pl

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 516 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Starszy konserwator

    • Warszawa

      • Prowadzenie spraw w zakresie nawiązywania, rozwiązywania i przebiegu stosunku pracy oraz prowadzenie akt osobowych nauczycieli i pracowników administracji i obsługi Szkoły
      • Prawidłowe ustalanie wysokości wynagrodzeń dla wszystkich pracowników
      • Prowadzenie procedury rekrutacyjnej
      • Prowadzenie rejestrów wynikających z przepisów prawa pracy oraz w zakresie prawa pracy
      • Sporządzanie dokumentacji płacowej do DBFO-Ś
      • Sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych do ZUS
      • Sporządzanie sprawozdań statystycznych do GUS dotyczących zagadnień personalnych
      • Sporządzanie deklaracji do PFRON
      • Sporządzanie druków RP-7
      • Obsługa portalu SIO, GUS, PFRON
      • Obsługa programu Płatnik
      • Obsługa i-arkusza
      • Archiwizacja dokumentacji pracowniczej
      Praca związana jest ze znajomością aktualnych przepisów prawa

      Wymagania

      • Uprawnienia: Hydraulika i CO

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 505 PLN

Pracodawcy w Warszawie