CANDAS Sp. z.o.o.

Czy to Twoja firma?

CANDAS Sp. z.o.o. praca

Tychy

Jesteśmy CANDAS – Twoim zaufanym partnerem w świecie zaawansowanych technologii naprawy i konserwacji maszyn oraz urządzeń elektrycznych. Nasza siedziba znajduje się w sercu Tychów, gdzie każdego dnia z pasją oddajemy się temu, co robimy najlepiej – przywracamy pełną sprawność techniczną Twoim urządzeniom. Nasza oferta to nie tylko usługi naprawcze, ale przede wszystkim gwarancja niezawodności. Specjalizujemy się w naprawie falowników, servopacków, przekształtników napięcia, a także paneli operatorskich HMI i zasilaczy przemysłowych. Znamy się na sterownikach PLC, komputerach przemysłowych i osprzęcie elektrycznych maszyn CNC oraz robotów przemysłowych. Nie obce są nam również wszelkiego rodzaju silniki elektryczne i serwonapędy. Dla nas nie ma urządzenia, którego byśmy nie mogli naprawić – od aparatury AKP, przez zgrzewarki, stacje lutujące, po rezystometry. Jesteśmy dumni z naszego profesjonalnie wyposażonego warsztatu, który jest odzwierciedleniem naszego zaangażowania w jakość i innowacyjność. To właśnie tutaj, w Tychach, przeprowadzamy nieodpłatne audyty techniczne, które są naszym sposobem na pokazanie, jak bardzo zależy nam na Twoim zadowoleniu i bezpieczeństwie operacyjnym. Rozumiemy, że czas to pieniądz, dlatego na większość napraw udzielamy 24-miesięcznej gwarancji, abyś mógł mieć pewność, że Twoje urządzenia będą działać bez zarzutu. Jesteśmy przekonani, że nasza wiedza techniczna i doświadczenie w branży pozwalają nam oferować usługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy do współpracy z CANDAS – gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a zadowolenie klienta jest naszym priorytetem. Razem możemy więcej – pozwól nam zadbać o techniczne serce Twojej firmy.

CANDAS Sp. z.o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inżynier Tychy
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy CANDAS Sp. z.o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CANDAS Sp. z.o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Elastyczny czas pracy
  • Spotkania integracyjne

Data aktualizacji: 04.12.2023

Mapa CANDAS Sp. z.o.o.

Siedziba główna

CANDAS Sp. z.o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Tychy
  3. Gdańsk
  4. Jastrzębie-Zdrój
  5. Warszawa
  6. Łódź
  7. Bielsko-Biała
  8. Kraków
  9. Chorzów
  10. Bieruń

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca CANDAS Sp. z.o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. Automatyki/Elektroniki/Mechatroniki

    • Tychy
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • запрошуємо працівників з України
    • W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

      Specjalista ds. Automatyki/Elektroniki/Mechatroniki

      Zakres obowiązków

      • Diagnostyka, demontaż oraz uruchamianie naprawianych na warsztacie komponentów maszyn;
      • Umiejętność naprawy falowników i zasilaczy przemysłowych będzie atutem;
      • Wykonywanie przeglądów i napraw maszyn produkcyjnych;
      • Współpraca z dostawcami i pozostałymi działami firmy;

      Wymagania

      • Doświadczenie w naprawach sprzętu elektronicznego lub automatyki maszyn będzie mile widziane;
      • Umiejętność diagnozowania usterek na maszynach produkcyjnych lub CNC;
      • Znajomość programowania falowników i PLC będzie postrzegana jako atut;
      • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i pneumatycznych;

      Oferujemy

      • Umowa o prace na elastycznych warunkach;
      • Rozwój zawodowy;
      • Praca pod okiem doświadczonego mentora;
      • Pracę w zgranym zespole pasjonatów;
      • Niezbędne narzędzia do pracy;
      • Szkolenia rozwojowe z zakresu specjalistycznych prac diagnostycznych, budowy stanowisk testowych itp.;
      • Atrakcyjne wynagrodzenie;

    • Tychy

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Tychach