Czy to Twoja firma?

ENGINEERING SERVICE POLAND sp. z o.o. praca

Tychy

Nazywamy się ENGINEERING SERVICE POLAND i jesteśmy dumni, że możemy się z Tobą podzielić naszą historią i tym, co robimy. Nasze początki sięgają 2018 roku, kiedy to postanowiliśmy założyć firmę w sercu Śląska, w Gliwicach. Od tamtej pory nieustannie rozwijamy nasze kompetencje w branży kadrowej i rekrutacyjnej, a także w sektorze instytutów i ośrodków badawczych. Nasza oferta jest szeroka i zróżnicowana. Specjalizujemy się w takich usługach jak kontrola i naprawa komponentów, kontrola wyrobu gotowego, prace montażowe, wsparcie produkcji, przedstawicielstwo techniczne, a także pełna obsługa logistyczna. Jesteśmy dumni, że zespół ENGINEERING SERVICE POLAND tworzy ponad 150 wykwalifikowanych pracowników produkcyjnych i specjalistów, którzy są naszym największym atutem. Rozumiemy, jak ważna jest stabilność zespołu, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby rotacja pracowników była jak najmniejsza. To pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Dbamy o to, aby każdy projekt był traktowany indywidualnie, co pozwala nam dostosować się do specyficznych potrzeb naszych klientów i zaproponować im kompleksowe rozwiązania. W naszej pracy kierujemy się zasadą, że każde wyzwanie jest dla nas szansą na pokazanie naszej wartości i umiejętności. Choć nie mogę teraz podzielić się z Tobą naszymi wartościami czy misją firmy, to zapewniam, że każdego dnia pracujemy z pasją, aby dostarczać usługi, które spełniają oczekiwania naszych klientów. Nasze podejście do pracy i dążenie do doskonałości sprawiają, że każde zadanie jest dla nas wyjątkowe. Jesteśmy przekonani, że nasze zaangażowanie i profesjonalizm są kluczowe dla sukcesu, zarówno naszego, jak i naszych klientów. Dziękujemy za zainteresowanie ENGINEERING SERVICE POLAND i zapraszamy do współpracy.

ENGINEERING SERVICE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna badania i rozwój

Oferty pracy ENGINEERING SERVICE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ENGINEERING SERVICE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ENGINEERING SERVICE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

ENGINEERING SERVICE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
ENGINEERING SERVICE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Imielin
  3. Katowice

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca ENGINEERING SERVICE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)

    • Tychy
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Obsługa wózka widłowego (spalinowy, czołowy Linde), załadunki, rozładunki, zasilanie linii produkcyjnej.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem
      • Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia. Uprawnienia UDT. Wymagane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku. Umiejętność obsługi wózka widłowego.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 26 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Godzinowy system wynagradzania.

Pracodawcy w Tychach