Czy to Twoja firma?

TSL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Chełm
transport drogowy towarów
TSL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport administracja biurowa / praca biurowa motoryzacja obsługa klienta / call center

Oferty pracy TSL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TSL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

TSL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca TSL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Mechanik samochodów osobowych

    TSL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Chełm
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Naprawa samochodów osobowych, wykonywanie przeglądów okresowych, diagnostyka, prowadzenie dokumentacji napraw, weryfikacja usterek technicznych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, mechaniczne, kierunek: mechanik samochodów osobowych
      • Uprawnienia: znajomość podstaw elektromechaniki
      • Inne wymagania: Pierwsza umowa na okres próbny 1 miesiąc. Praca w godzinach od 6.00 do 14.00 i od 14.00 do 22.00. Mile widziane doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku. Mile widziana znajomość j. niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym. KONTAKT W SPRAWIE OFERTY PRACY: - telefoniczny: 883 331 469, - CV należy przesyłać drogą e-mailową na adres: tomaszkoszyk@tsl.info.pl (w treści należy wpisać nazwę stanowiska). Z wybranymi kandydatami pracodawca ustali termin spotkania w sprawie pracy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik działu kontrolingu

    • Chełm

      - wprowadzanie dokumentów przewozowych do rejestru,
      - odpowiednia selekcja i przechowywanie dokumentacji,
      - przygotowywanie raportów do analizy danych

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
      • Uprawnienia: obsługa komputera
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie wyższe ekonomiczne lub informatyczne. Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku. KONTAKT W SPRAWIE OFERTY PRACY: - osobisty: ul. George'a Stephensona 5a, 22-100 Chełm, - telefoniczny: 883 331 462.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 3 500 PLN

Pracodawcy w Chełmie