Smak Natury Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Smak Natury sp. z o.o. praca

Warszawa

Tworzymy zgrany zespół o różnorodnych specjalnościach zawodowych.
Sklepy detaliczne, sklep internetowy, dystrybucja oraz prężnie działające zaplecze administracyjne to ściśle połączone działy naszej firmy, a w każdym z nich mamy ciekawe stanowiska pracy.
Polityka naszej firmy umożliwia zarówno tworzenie atrakcyjnych warunków pracy dla pracowników, jak również motywowanie ich do dalszego rozwoju i zaangażowania.

Najważniejsi są dla nas Ludzie dlatego staramy się odpowiadać na ich potrzeby rozwoju i doskonalenia umiejętności.

Smak Natury Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy Smak Natury Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Smak Natury Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Smak Natury Sp. z o.o.

Siedziba główna

Praca Smak Natury Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Kasjer - sprzedawca w Bio Delikatesach

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Kasjer - Sprzedawca do naszych Delikatesów.

      Zakres obowiązków

      • zapewnienie komfortu zakupów i obsługa Klientów na wysokim poziomie,
      • praca na sali sprzedaży, gdzie zadbasz o ekspozycję towarów oraz zapewnisz najwyższą jakość i świeżość produktów,
      • tworzenie przyjaznej atmosfery, tak aby Klienci chcieli do Ciebie wracać.

      Wymagania

      • zaangażowanie i pozytywna energia,
      • otwartość i komunikatywność,
      • mile widziane doświadczenie lub chęć przyuczenia się.

      Oferujemy

      • umowę o pracę
      • elastyczne godziny pracy w młodym i pełnym entuzjazmu zespole,
      • stałą pracę z perspektywami w firmie działającej 19 lat na rynku,
      • szkolenie w pierwszym okresie zatrudnienia,
      • zniżki na eko-zakupy,
      • premie świąteczne i inne benefity,
      • możliwość korzystania z karty Multisport.

Pracodawcy w Warszawie