Czy to Twoja firma?

Marek Kowalewski Usługi Remontowo-Budowlane praca

Bielsko

Witaj, jestem Marek Kowalewski i z dumą przedstawiam Ci firmę, która jest owocem mojej pasji i zaangażowania – Marek Kowalewski Usługi Remontowo-Budowlane. Od momentu założenia w 2018 roku, nasza firma z Bielska stała się synonimem rzetelności i najwyższej jakości w branży budowlanej.

Specjalizujemy się w tworzeniu przestrzeni, które nie tylko zachwycają estetyką, ale są również funkcjonalne i trwałe. Nasze usługi obejmują kompleksową konstrukcję i budowę obiektów mieszkalnych oraz niemieszkalnych. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem i dbałością o detale, co przekłada się na doskonałość wykonania.

Jako przedsiębiorca, kieruję się zasadą, że każda realizacja powinna być odzwierciedleniem oczekiwań klienta, dlatego też bliska współpraca i otwarty dialog z inwestorami to dla nas podstawa. Rozumiemy, jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa i satysfakcji z inwestycji, dlatego stale doskonalimy nasze metody pracy, aby dostarczać rozwiązania niezawodne i innowacyjne.

Mimo że nie mogę się pochwalić długą historią, to jednak każdy dzień działalności to kolejny krok w budowaniu solidnej marki, która jest rozpoznawalna w regionie. Jesteśmy dumni z tego, co do tej pory osiągnęliśmy, i z niecierpliwością patrzymy w przyszłość, planując dalszy rozwój i realizację kolejnych ambitnych projektów.

Zapraszam Cię do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali Marek Kowalewski Usługi Remontowo-Budowlane. Razem możemy stworzyć miejsce, które będzie nie tylko spełniało Twoje oczekiwania, ale również je przekraczało.

Marek Kowalewski Usługi Remontowo-Budowlane najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja wytwórstwo / rzemiosło praca fizyczna

Oferty pracy Marek Kowalewski Usługi Remontowo-Budowlane

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Marek Kowalewski Usługi Remontowo-Budowlane

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Marek Kowalewski Usługi Remontowo-Budowlane

Adres rejestrowy

Marek Kowalewski Usługi Remontowo-Budowlane poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Marek Kowalewski Usługi Remontowo-Budowlane - oferty archiwalne

  • Pomocniczy robotnik budowlany

    Marek Kowalewski Usługi Remontowo-Budowlane
    • Bielsko
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      wg stanowiska

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Bielsku