Restauracja Dokku Sushi

Czy to Twoja firma?

Restauracja Dokku Sushi praca

Poznań

Jestem pasjonatem kuchni japońskiej. Pierwszy raz zetknąłem się z sushi 18 lat temu, gdy rozpocząłem pracę w najlepszym wówczas sushi barze w Polsce. Swoją zdobytą wiedzę i umiejętności poszerzałem pracując w sushi-barach w Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu oraz Krakowie, a nawet odbywając praktykę w Antwerpii (Belgia).

Kolejnym etapem, a zarazem wyzwaniem była pomoc w zorganizowaniu jednego z najlepszych sushi-barów w Poznaniu, który prowadziłem jako manager przez 6 lat (CP). Myśl o stworzeniu własnej restauracji kiełkowała we mnie od kilku lat, aż w końcu stała się ku mojej olbrzymiej radości rzeczywistością. Wyrazem tego stało się DOKKU.

Restauracja Dokku Sushi najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Restauracja Dokku Sushi

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Restauracja Dokku Sushi

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Restauracja Dokku Sushi

Dane rejestrowe

Praca Restauracja Dokku Sushi - oferty archiwalne

  • Restauracja Dokku Sushi zatrudni szefa kuchni

    • Poznań
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Do naszego zespołu poszukujemy kucharza z doświadczeniem, którego gastronomia wciągnęła tak daleko, że już gdzie indziej nie ma senesu sprawdzać.

      Zakres obowiązków

      - samodzielne zarządzanie zespołem kuchni

      - odpowiedzialność za zakup

      - tworzenie receptur i menu

      - odpowiedzialność za czystość i haccp

      Wymagania

      - doświadczenie na podobnym stanowisku

      - wysoka kultura osobista

      - umiejętność zarządzania i planowania na kuchni

      - umiejętności liczenia food cost

      - dbanie o miejsce pracy

      - umiejętność kierowania zespołem i pracownikami

      Oferujemy

      - atrakcyjne wynagrodzenie

      - premie

      - szkolenia zawodowe

      - wsparcie merytoryczne

      - brak nudy

Pracodawcy w Poznaniu