Robocreator sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Robocreator sp. z o.o. praca

Poznań

Jesteśmy Robocreator, centrum rozwoju i edukacji z serca Wielkopolski. Nasza podróż rozpoczęła się w 2016 roku w Poznaniu, gdzie z pasji do dzielenia się wiedzą i umiejętnościami, zrodziła się idea stworzenia miejsca, w którym każdy może się rozwijać. Specjalizujemy się w organizacji profesjonalnych szkoleń i kursów, które są dostosowane do potrzeb i poziomu zaawansowania naszych klientów.

Naszym celem jest dostarczanie kursów na najwyższym poziomie, które umożliwiają zarówno osobom początkującym, jak i tym bardziej zaawansowanym, zdobycie praktycznych umiejętności i wiedzy. Zależy nam na tym, aby każde szkolenie było nie tylko źródłem informacji, ale także inspiracją do dalszego rozwoju i poszukiwania nowych ścieżek kariery.

Jesteśmy dumni z tego, że nasze kursy są skierowane do szerokiego grona odbiorców. Niezależnie od tego, czy jesteś studentem, profesjonalistą, czy przedsiębiorcą, nasze szkolenia są zaprojektowane tak, aby wspierać Cię w osiąganiu Twoich celów zawodowych.

Choć nie możemy się pochwalić międzynarodową obecnością, nasza działalność koncentruje się na rynku krajowym, gdzie dążymy do bycia liderem w branży edukacyjnej. Wierzymy, że kluczem do sukcesu jest ciągłe doskonalenie i adaptacja do zmieniającego się świata, dlatego nieustannie pracujemy nad ulepszaniem naszych programów szkoleniowych.

Nasza oferta jest wynikiem połączenia doświadczenia, wiedzy eksperckiej i zaangażowania w proces edukacyjny. Każdego dnia staramy się być lepsi, aby nasi klienci mogli czerpać z naszych kursów jak najwięcej. Zapraszamy do dołączenia do naszej społeczności uczącej się – razem możemy osiągnąć więcej.

Robocreator sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy Robocreator sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Robocreator sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Robocreator sp. z o.o.

Siedziba główna

Praca Robocreator sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Młodszy specjalista/ specjalista ds. obsługi klientów indywidualnych

    • 4 200-6 200 zł / mies.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Ogólnopolska firma TwojRobot.pl, zajmująca się organizacją kursów LEGO robotyki i programowania dla dzieci poszukuje młodszego specjalisty lub specjalisty ds. obsługi klientów indywidualnych.

      Zakres obowiązków

      • Obsługa mailowa i telefoniczna klientów,
      • Obsługa zgodna ze standardami firmy- dbanie o wysoką jakość,
      • Oferowanie kursów i usług dla dzieci z zakresu robotyki i programowania
      • prowadzenie dokumentacji

      Wymagania

      • Odwaga w kontaktach osobistych i telefonicznych,
      • Komunikatywność
      • Wysoka kultura osobista,
      • Umiejętność pracy z celami,
      • Dokładność i rzetelność,
      • Biegła obsługa komputera,
      • Umiejętność pracy zespołowej.

      Mile widziane:

      • Doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu klientów lub w pracy z klientem,
      • Szybkość uczenia się nowych programów.

      Oferujemy

      • Pełen etat i umowę o pracę,
      • Pełne przeszkolenie i wdrożenie,
      • Praca w młodym i ambitnym zespole,
      • Dobre wynagrodzenie: podstawa + premia za wyniki,
      • fajną atmosferę pracy.

Pracodawcy w Poznaniu