Grupa RW Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Grupa RW Sp. z o.o. praca

Wrocław

Cześć !

Grupa RW powstała w 2012 r. Działamy już 10 lat ! Specjalizujemy się w realizacjach kampanii reklamowych Out-of-home, głównie w zakresie reklam wielkoformatowych. Mamy stacjonarne biura we Wrocławiu i Warszawie. Posiadamy własną sieć nośników reklamowych na terenie całego kraju, którą dynamicznie rozwijamy. Łączymy kreatywność, prospołeczność i biznes. Ludzie, doświadczenie, cele i wiedza stanowią silny fundament, który pozwala nam brać odpowiedzialność za realizowane zadania.

Grupa RW Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
zarządzanie / dyrekcja internet / e-commerce / nowe media

Oferty pracy Grupa RW Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Grupa RW Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bilety na imprezy kulturalne
  • Dodatki świąteczne
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Elastyczny czas pracy
  • Miejsce przyjazne osobom niepełnosprawnym
  • Nowoczesne biuro
  • Owoce w pracy
  • Pakiet socjalny
  • Parking dla pracowników
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Program poleceń pracowników
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Stołówka pracownicza
  • Strefa relaksu
  • System premiowy
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Służbowy laptop
  • Służbowy samochód
  • Służbowy telefon
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Zapewniony transport lub dopłata do dojazdów
  • Świeża kawa z ekspresu

Data aktualizacji: 12.05.2023

Mapa Grupa RW Sp. z o.o.

Siedziba główna

Grupa RW Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Warszawa
  3. Poznań
  4. Szczecin
  5. Lublin
  6. Gdańsk
  7. Bielsko-Biała
  8. Katowice
  9. Konin
  10. Gorzów Wielkopolski

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca Grupa RW Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Key Account Manager

    • 5 000-14 000 zł / mies.
    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Czekamy na Ciebie !

      Zakres obowiązków

      • Pozyskiwanie leadów sprzedażowych i klientów głównie kanałami outboundowymi
      • Aktywna sprzedaż sieci nośników reklamy zewnętrznej OOH: wielkiego formatu -w tym murali, nośników DOOH, reklam na środkach transportu, reklam na paczkomatach, reklam w galeriach handlowych
      • Kontrola realizacji, współpraca z lokalnymi dostawcami, kontrahentami oraz działami wewnętrznymi firmy
      • Utrzymywanie i rozwijanie relacji z reklamodawcami
      • Twoja praca będzie polegała na kontakcie z marketingowcami, media plannerami bądź prezesami firm - całkiem fajne zajęcie z ciekawą grupą docelową!

      Wymagania

      • Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B oraz telefonicznej
      • Znajomość procesu sprzedaży End-to-End
      • Potrafisz rozpoznawać i definiować potrzeby klientów
      • Wiesz jak skutecznie budować i rozwijać relacje z klientami
      • Umiesz negocjować i rzeczowo argumentować
      • Powierzone Ci zadania wykonujesz skrupulatnie
      • Jesteś proaktywny, odpowiedzialny i samodzielny w działaniu
      • Umiesz organizować swoją pracę i optymalizować jej czas
      • Myślisz logicznie i analitycznie
      • Determinacja i zaangażowanie w dążeniu do realizacji stawianych celów są Ci bliskie, a kompetencje interpersonalne ułatwiają Ci komunikację

      Oferujemy

      • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
      • Duże możliwości zarobkowe (wynagrodzenie dwuczęściowe składające się z podstawy i prowizji)
      • Hybrydowy model pracy
      • Sprawny onboarding, który ułatwi Ci pracę
      • Przestrzeń do działania
      • Ubezpieczenie grupowe na życie
      • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach wewnętrznych
  • Media Planner/Media Buyer

    • 4 500-7 000 zł / mies.
    • Wrocław

      • Przygotowanie i tworzenie media planów oraz rekomendacji dla klienta
      • Realizacja i koordynacja kampanii na nośnikach OOH (planowanie, wdrożenie, optymalizacja i rozliczanie finansowe prowadzonych projektów)
      • Budowanie i utrzymywanie relacji z dostawcami / operatorami nośników reklamowych
      • Negocjacje z dostawcami / operatorami nośników reklamowych
      • Monitorowanie i kontrola kosztów i realizacji kampanii
      • Współpraca z innymi działami firmy, głównie z teamami Account Managerów
      • Uczestnictwo w tworzeniu strategii dla klientów

      Wymagania

      • Doświadczenie w planowaniu i zakupie mediów offline
      • Doświadczenie w pracy na narzędziach do planowania i organizowania kampanii
      • Znajomość rynku mediów OOH
      • Umiejętność analizy danych, wnioskowania
      • Umiejętność samodzielnego prowadzenia projektów z obszaru zakupu mediów

      Oferujemy

Pracodawcy w Wrocławiu