Czy to Twoja firma?

BIELSKIE CENTRUM EDUKACJI praca

Bielsko-Biała

EDUKACJA

BIELSKIE CENTRUM EDUKACJI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy BIELSKIE CENTRUM EDUKACJI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BIELSKIE CENTRUM EDUKACJI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa BIELSKIE CENTRUM EDUKACJI

Siedziba główna

BIELSKIE CENTRUM EDUKACJI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca BIELSKIE CENTRUM EDUKACJI - oferty archiwalne

  • Sekretarka

    BIELSKIE CENTRUM EDUKACJI
    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca w sekretariacie placówki oświatowej.

      Praca w Bielsku-Białej na pełny etat w systemie dwuzmianowym w godz. 12.00-20.00, od wt. do piątku, sobota 7.00-15.00

      Umowa o pracę na czas określony z możliwością zatrudnienia na stałe.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: Wykształcenie min.średnie (kierunek bez znaczenia), biegła znajomość obsługi programów MS Office (Word, Excel) oraz urządzeń biurowych, mile widziane doświadczenie.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

      Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmowała się prowadzeniem sekretariatu, w tym: obsługą interesantów (bezpośrednio, telefonicznie, mailowo), wykonywaniem bieżących prac administracyjno-biurowych, prowadzeniem spraw uczniowskich, obsługą urządzeń biurowych, zaopatrywaniem w materiały biurowe szkoły.
      Praca w Bielsku-Białej na pełny etat w systemie dwuzmianowym w godz. 7.00-15.00, 12.00-20.00, od pon. do sob.
      Umowa o pracę na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia .

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: obsługa komputera- program MS Office (Word, Excel)
      • Inne wymagania: Wykształcenie min.średnie, mile widziane doświadczenie, znajomość obsługi programów MS Office (Word, Excel) oraz urządzeń biurowych.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
  • Nauczyciel praktycznej nauki zawodu

      EDUKACJA

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), budowlane
      • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe magisterskie lub wyższe zawodowe z lub bez przygotowania pedagogicznego, kierunki: mechanik i budowa maszyn, budownictwo ogólne. Konieczne uprawnienia w zakresie budownictwa: technik budownictwa lub mistrz budownictwa z ukończonym kursem pedagogicznym, mile widziane doświadczenie.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 800 - 4 860 PLN

Pracodawcy w Bielsku-Białej