MASTERMEDIA Cioczek i Wójciak Sp. J.

Czy to Twoja firma?

MASTERMEDIA Cioczek i Wójciak Sp. J. praca

Poznań

Firma Mastermedia powstała w 2006 roku –  zaczęło się od jednego biura w Lublinie. Dziś Zespół Mastermedia to już ponad 750 specjalistów – i stale rośnie. W 2022 roku obroty firmy przekroczyły 1 miliard PLN.

Dostarczamy towar z Polski bezpośrednio do sklepu Klienta. Posiadamy własne magazyny wysokiego składowania oraz magazyny przeładunkowe wyposażone w chłodnie. Dzięki utrzymywaniu własnego stanu magazynowego, nasz poziom realizacji zamówień jest wyższy niż 95%.

MASTERMEDIA Cioczek i Wójciak Sp. J. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Magazynier Poznań
- w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy MASTERMEDIA Cioczek i Wójciak Sp. J.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MASTERMEDIA Cioczek i Wójciak Sp. J.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MASTERMEDIA Cioczek i Wójciak Sp. J.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Lublin
  2. Poznań
  3. Warszawa
  4. Wrocław
  5. Konin
  6. Krasnystaw
  7. Ostrowiec Swietokrzyski
  8. Swidnik
  9. Bielsko-Biała
  10. Krosno

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca MASTERMEDIA Cioczek i Wójciak Sp. J. - oferty archiwalne

  • Magazynier

    • Wysogotowo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • Mastermedia Spółka Jawna to największy i notujący najszybszy wzrost polski dystrybutor FMCG w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Niemczech oraz Belgii. Jesteśmy w gronie „1000 firm, które inspirują Europę” przygotowywanym przez London Stock Exchange Group.

      Rozwijamy się intensywnie i poszukujemy osób do stałej współpracy na stanowisko

      Zakres obowiązków

      • Przyjęcie towaru do magazynu;
      • Uzupełnianie i kompletację towarów;
      • Załadunek pojazdów.

      Wymagania

      • Zaangażowania i dyspozycyjności (praca 3-zmianowa);
      • Lubimy naszą firmę i dbamy o nią jak o własną – poszukujemy osób odpowiedzialnych, uczciwych i dokładnych;
      • Cenimy dobrą atmosferę – szukamy osób potrafiących współpracować i grać zespołowo;
      • Prawo jazdy kat. B lub Uprawnienia do kierowania wózkami widłowym
      • Mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku magazyniera w magazynie wysokiego składowania (dystrybucja artykułów FMCG) oraz w zakresie obsługi terminali radiowych (skanerów).
      • Mile widziane aktualne badania dla celów sanitarno-epidemiologicznych;

      Oferujemy

      • Umowę o pracę na pełny etat,
      • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia – do 5800 brutto na start w podstawowym czasie pracy;
      • Bonus za polecenie pracownika – 1000 zł;
      • Interesujący pakiet socjalny: ubezpieczenie grupowe PZU + pakiet medyczny, atrakcyjny upominek urodzinowy, karta Fitprofit / Fitsport, imprezy integracyjne;
      • Wynagrodzenie zawsze na czas na koncie;
      • Bezpieczne miejsce pracy
      • Stabilne zatrudnienie, bo rozwijamy się z roku na rok;

Pracodawcy w Poznaniu