Czy to Twoja firma?

INSATEX-MT Jędrzej Wnuk praca

Poznań

Witaj! Pozwól, że opowiem Ci historię naszej działalności - Jędrzej Wnuk "INSATEX-MT". Nasza siedziba znajduje się w sercu Poznania, gdzie z pasją i zaangażowaniem tworzymy wartość w branży artykułów rolniczych oraz produkcji leków, produktów leczniczych i suplementów diety.

Nasza oferta jest tak różnorodna jak potrzeby naszych klientów. Specjalizujemy się w sprzedaży hurtowej wyrobów farmaceutycznych i medycznych, a także w produkcji innowacyjnych wyrobów z tworzyw sztucznych. Dla sektora rolniczego i leśnego tworzymy zaawansowane maszyny, które wspierają ich codzienną pracę, a także oferujemy kompleksowe usługi naprawy i konserwacji tych urządzeń. Rozumiemy, jak ważne jest, aby sprzęt był zawsze sprawny i gotowy do pracy.

Nie ograniczamy się jednak do świata produkcji. Nasza działalność obejmuje również sprzedaż detaliczną - od farmaceutyków i kosmetyków po odzież i obuwie, które oferujemy na straganach i targowiskach. Zdajemy sobie sprawę, że bliski kontakt z klientem i możliwość dotknięcia produktu są niezastąpione.

Jesteśmy również obecni w przestrzeni organizacji wydarzeń, gdzie nasze doświadczenie pozwala na tworzenie targów, wystaw i kongresów na najwyższym poziomie. Wszystko to uzupełnia nasza oferta wynajmu i dzierżawy maszyn rolniczych, co pozwala naszym klientom na elastyczne zarządzanie zasobami.

Transport drogowy towarów to kolejna gałąź naszej działalności, dzięki której możemy zapewnić szybką i bezpieczną dostawę produktów do naszych klientów.

W każdym aspekcie naszej pracy kierujemy się pasją i zaangażowaniem, aby dostarczać produkty i usługi, które nie tylko spełniają, ale i przekraczają oczekiwania naszych klientów. Jesteśmy zawsze gotowi służyć pomocą i doradztwem, bo wiemy, że zaufanie i zadowolenie naszych partnerów to klucz do wspólnego sukcesu.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów Jędrzej Wnuk "INSATEX-MT". Razem możemy więcej!

INSATEX-MT Jędrzej Wnuk najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy INSATEX-MT Jędrzej Wnuk

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca INSATEX-MT Jędrzej Wnuk

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa INSATEX-MT Jędrzej Wnuk

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
INSATEX-MT Jędrzej Wnuk
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Poznań
  3. Wrocław
  4. Kielce
  5. Bielsko-Biała
  6. Kraków
  7. Olsztyn
  8. Zielona Góra
  9. Pruszków

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca INSATEX-MT Jędrzej Wnuk - oferty archiwalne

  • Specjalista do spraw sprzedaży

    • Poznań
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Specjalista do spraw sprzedaży.

      Zakres obowiązków

      • aktywna sprzedaż towarów oraz tworzenie dokumentów sprzedaży i ofert handlowych
      • pozyskiwanie nowych klientów
      • dbanie o najwyższą jakość obsługi klienta
      • czynności pomocnicze
      • praca stacjonarna, mogą zdarzać się sporadyczne wyjazdy na targi oraz konferencje
      • realizacja bieżących zadań.

      Wymagania

      • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
      • doświadczenie w handlu
      • umiejętność nawiązywania kontaktów z potencjalnymi klientami
      • ambicja i duże zaangażowanie w wykonywaną pracę
      • znajomość branży będzie dodatkowym atutem
      • dobra organizacja pracy
      • prawojazdy kat B.

      Oferujemy

      • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę - pełny etat
      • ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
      • praca od zaraz.

Pracodawcy w Poznaniu