Czy to Twoja firma?

Mood Factory sp. z o.o. praca

Warszawa

Jesteśmy Mood Factory Sp. z o.o., kreatywnym sercem Warszawy, które bije w rytm nowoczesnego marketingu. Od 2013 roku tworzymy niepowtarzalną atmosferę dla marek i przestrzeni, w których one żyją. Nasza specjalność to audiomarketing i aromamarketing – dwa kluczowe elementy, które pomagają naszym klientom wyróżnić się na rynku i stworzyć niezapomniane wrażenia dla ich odbiorców.

W świecie, gdzie każdy detal ma znaczenie, oferujemy profesjonalne doradztwo i usługi, które harmonizują przestrzeń i dźwięk. Nasze formaty muzyczne, skomponowane z myślą o obiektach handlowych i usługowych, tworzą idealne tło dla każdej marki, a przy tym są wolne od obowiązku opłat na rzecz organizacji zbiorowego zarządzania. To muzyka, która nie tylko wprowadza odpowiedni nastrój, ale również jest przyjazna dla budżetu naszych klientów.

Aromamarketing to kolejna sfera, w której się specjalizujemy. Aromatyzacja powierzchni handlowych, usługowych, biur i innych miejsc to nasza pasja. Wierzymy, że odpowiednio dobrany zapach potrafi nie tylko przyciągnąć uwagę, ale również zatrzymać klienta na dłużej, a nawet poprawić samopoczucie i efektywność pracowników.

Nasze usługi cieszą się uznaniem użytkowników, którzy doceniają ich najwyższą jakość. Zespół Mood Factory tworzy grupa 11-50 zaangażowanych profesjonalistów, którzy każdego dnia dążą do perfekcji, aby dostarczać rozwiązania, które nie tylko spełniają, ale przekraczają oczekiwania naszych klientów.

Chociaż nie możemy podzielić się wszystkimi detalami naszej działalności, możemy zapewnić, że nasze zaangażowanie w tworzenie wyjątkowych doświadczeń marketingowych jest niezachwiane. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych partnerów, którzy już teraz cieszą się z wyjątkowej atmosfery, jaką tworzymy. Razem możemy stworzyć przestrzeń, która żyje i oddycha Twoją marką.

Oferty pracy Mood Factory Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Mood Factory Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • System premiowy
  • Szkolenie stanowiskowe

Data aktualizacji: 24.11.2023

Mapa Mood Factory Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Mood Factory Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Chwaszczyno
  3. Gdańsk
  4. Gdynia
  5. Rumia
  6. Wrocław
  7. Kielce
  8. Zawiercie
  9. Zyrardów

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Mood Factory Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Opiekun handlowy – aromamarketing i audiomarketing

    • Pomorskie
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • W związku z rozwojem sieci sprzedaży na rynku w Polsce poszukujemy kandydatów na stanowiska Handlowca.

      Zakres obowiązków

      • Realizacja planów sprzedażowych;
      • Obsługa bieżących klientów;
      • Poszerzanie portfela klientów na terenie Trójmiasta oraz województwa pomorskiego, przy ścisłej współpracy z pracownikami ze wszystkich działów.

      Wymagania

      • Posiada znajomość pakietu MS Office;
      • Jest odpowiedzialna i zaangażowana;
      • Ma w sobie dużą motywację, samodzielność i determinację w dążeniu do celu;
      • Posiada odpowiednie nastawienie na realizacje celów biznesowych;
      • Ma wykształcenie min. średnie;
      • Potrafi utrzymywać dobre relacje z klientami oraz współpracownikami;
      • Jest otwarta i łatwo nawiązuje kontakty;
      • Ma wysoko rozwinięte umiejętności handlowe i interpersonalne;
      • Chciałaby zarabiać adekwatnie do kwalifikacji i nakładu pracy.

      Oferujemy

      • Stałe wynagrodzenie plus system premiowy;
      • Zatrudnienie w ramach współpracy B2B;
      • Narzędzia pracy: telefon, laptop;
      • Udział w szkoleniach wewnętrznych.

Pracodawcy w Warszawie