Perfect Solution

Czy to Twoja firma?

Perfect Solution praca

Szczecin

Nazywamy się Perfect Solution i jesteśmy dumnym przedstawicielem branży spożywczej w pięknym Szczecinie. Nasza historia rozpoczęła się w 2021 roku, kiedy to z pasją i zaangażowaniem wkroczyliśmy na rynek detaliczny, aby dostarczać naszym klientom produkty najwyższej jakości.

Jako firma z lokalnymi korzeniami, zawsze stawiamy na bliskość z naszymi klientami. Działamy w przekonaniu, że każdy z naszych klientów zasługuje na wyjątkową obsługę i produkty, które nie tylko zaspokoją ich potrzeby, ale również będą źródłem prawdziwej przyjemności.

Choć nie możemy podzielić się z Tobą wszystkimi szczegółami naszej działalności, chcemy, abyś wiedział, że każdego dnia dążymy do tego, by być firmą, której możesz zaufać. Działamy na rynku spożywczym, gdzie każdy detal ma znaczenie – od świeżości składników, przez jakość obsługi, aż po finalne doznania smakowe.

Nasze zaangażowanie w lokalną społeczność i troska o zadowolenie klientów to coś, co nas wyróżnia. Jesteśmy tu dla Ciebie, aby każde zakupy były nie tylko niezbędnym elementem codzienności, ale także przyjemnością, na którą zasługujesz.

Zapraszamy do odwiedzenia nas w Szczecinie i doświadczenia różnicy, jaką tworzy Perfect Solution – gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a zwykłe zakupy stają się czymś wyjątkowym.

Perfect Solution najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kosmetyczka Szczecin
- w kategoriach zawodowych:
uroda / pielęgnacja / dietetyka

Oferty pracy Perfect Solution

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Perfect Solution

Firma najczęściej oferuje

  • Stabilne warunki zatrudnienia

Data aktualizacji: 24.11.2023

Mapa Perfect Solution

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Łódź
  3. Wrocław
  4. Szczecin
  5. Częstochowa

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Perfect Solution - oferty archiwalne

  • Stylistka Paznokci

    • Szczecin
    • umowa zlecenie
    • część etatu
    • praca od zaraz
    • Poszukiwana stylistka paznokci!

      Jesteś zainteresowana zarabianiem pieniędzy?

      Szczecin - Centrum miasta

      Zakres obowiązków

      • Wykonywanie zabiegów manicure + żel,
      • Wykonywanie zabiegów przedłużania paznokci,
      • Obsługa Klienta.

      Wymagania

      • Zaangażowanie w wykonywaną pracę,
      • Wiedza na temat obsługi Klienta,
      • Komunikatywność,
      • Staranność.

      Oferujemy

      • Pracę w przyjaznym zespole,
      • Stabilne warunki zatrudnienia,
      • Gotowe stanowisko pracy,
      • Przygotowane materiały do pracy,
      • Wynagrodzenie nawet do 10000,
      • Możliwość doszkolenia,
      • Rozwój zawodowy.

Pracodawcy w Szczecinie